iPhone Şarjı Deyip Geçmeyin!

Uslu uslu bir kenarda duran iPhone şarj aletinizin bu yeteneğini biliyor muydunuz?

iPhone Şarjı Deyip Geçmeyin!

 

Apple ürünleri her ne kadar Steve Jobs ile anılıyor olsa da aslında bütün bu tasarımların arkasında çok büyük bir deha daha bulunuyor; John Ive... Dünyaya inanılmaz Apple tasarımları sunarak farklı bir hava katan bu efsane tasarımcı, aslında bizlere bir de AC adaptör ve kapak açacağı karışımı bir ürün sunmuş. Tek sorun bizim onu fark etmemiş olmamız... 
 
Amerika'da üniversite öğrenenimi gören Eva Giselle, Twitter hesabı üzerinden paylaştığı bir fotoğraf sayesinde tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Fotoğraf'da bir Apple adaptörü ile bir biranın kapağının açıldığı an bulunuyordu. Sosyal paylaşım ağları üzerinde bir anda yayılan fotoğraf ise birçok kullanıcının denemelere başlamasına sebep oldu. 
 
Yapılan denemeler sonucunda gönderilen mesajlardaysa iDevice adaptörünün bira kapağını açacak güçte olmadığı sıklıkla dile getirilmiş. Hatta birkaç kırılma haberi de söz konusu. Ama şarj aletiyle kapak açmayı başaranların sayısı da azımsanacak gibi değil.
 
Kısacası bu olay fotoğraf olarak bir hayli dikkat çekici ama iş pratiğe geldiği zaman kesinlikle denenmemesi gereken bir hareket. 
Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2012, 09:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER