Instagram hesabı nasıl hacklenir sorusunun cevabını kolayca öğrenin

Instagram hackleme ile ilgili merak edilen soruların cevapları...

Instagram hesabı nasıl hacklenir sorusunun cevabını kolayca öğrenin

Sevdiklerimizi özellikle de çocuklarımızı sosyal medyanın tehlikelerinden korumak gün geçtikçe zorlaşmaktadır. Özellikle de çok yaygın kullanılan Instagram’da sevdiklerimizin tehlikeli şeylere maruz kalıp kalmadığını merak ederiz. Bunu gidermek için onların Instagram hesaplarına girmemiz yeterlidir. Bunun için aşağıdaki yazımızı okuyarak Instagramhacklemek için gerek duyulan bilgileri öğrenebilirsiniz.

Instagram Hesabı Hacklemenin Size Sunduğu Yararlar Nelerdir?
Pek çok Instagramhackleme sitesi incelediğiniz halde hâlâ bu yöntemin size sağlayacakları konusunda kararsız mısınız?  Ebeveynlerin çoğu çocuklarının sosyal medyadaki faaliyetlerini merak eder ve onları sahte kullanıcılardan veya art niyetli insanlardan korumak ister. Ancak ebeveynler çocuklarının sosyal medya hesaplarını doğrudan kontrol ederek çocuklarının onlara karşı olan güvenini kaybedebilir ve çocukları da ailelerinin onlara güvenmediklerini düşünebilir. Hem sevdiklerinizi korumak hem de karşılıklı bir güven ortamı sağlamak için en iyi yöntem onların hesaplarını hacklemektir. Başkasının instagram direct mesajlarını okuma sevdiklerinizin hesapları hakkında pek çok kişisel bilgiye sahip olabilirsiniz:

●    Kişinin kendi hesabında yaptığı tüm beğenmeleri görebilirsiniz.
●    Gönderdiği mesajları ve yorumları okuyabilirsiniz.
●    Fotoğraflarını ve hikayelerini kimin görüp göremediği öğrenebilirsiniz.
●    “Bu Hesap Hakkında” bölümüne erişim sağlayarak hesabın güvenilir olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
●    Hesabın ne zaman açıldığını bilebilirsiniz.
●    Kullanıcı isminin geçmişin erişebilirsiniz.
●    Hesabın sahte takipçisi veya beğenisi olup olmadığını görebilirsiniz.
●    Hesabın kimleri takip edip kimleri engellediği bilgisine ulaşabilirsiniz.

Başkasının Instagram’ına Erişmek için Bir Yöntem Var Mıdır?
Evet. Instagramhackleme için başvurabileceğiniz iki yol vardır.
İlki eyeZy’ınkeylogging özelliğidir. Bu özellik sayesinde çocuğunuzun hesabına doğrudan erişim sağlayabilirsiniz. eyeZykeylogging özelliği cihazda girilen tüm şifreleri kaydeder ve çocuğunuzun hesabına erişmek için gereken tüm kullanıcı kimlik bilgilerini almanızı sağlar. Böylelikle siz de kendi cihazınızdan çocuğunuzun Instagram hesabına oturum açarak onun bu mecrada yaptığı hareketlerin tümünü inceleyebilirsiniz.Hem keylogger Android hem de iPhone mevcuttur.

Diğer bir yol ise Instagram için eyeZy izleyicisini kullanmaktır. Diğer sosyal medya uygulamaları gibi Instagram da çocuklarınızı tehlikelere karşı açık hale getirmektedir. Eğer siz de çocuklarınızı Instagram’ın tehlikelerinden korumak istiyorsanız pek çok ebeveynin tercih ettiği eyeZy gibi Instagram aktivite izleyicilerine başvurabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey bir eyeZyInstagram etkinlik izleyicisi hesabı oluşturarak Instagram çevrimiçi izleyicisini çocuğunuzun telefonuna yüklemektir. Sonrasında hoş geldiniz e-postasındaki yönergeleri izleyerek çocuğunuzun telefonundaki Instagram özelliğini etkinleştirerek bu yöntemi hızlı ve kolay bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

eyeZy’ı kullanarak çocuğunuzun Instagram üzerinden aldığı ve gönderdiği tüm mesajlar, takipçi listesi, paylaştığı medya dosyaları ve bağlantıları dahil Instagram’da yaptığı tüm aktiviteleri görebilirsiniz. eyeZy alanındaki en bilgilendirici uygulama olduğu için size sadece yukardakileri sunmakla kalmaz çocuğunuzun tüm mesajlarını okuma, aldığı ve gönderdiği ekran görüntülerini takip etme, gittiği konumları izleme gibi pek çok bilgiyi de size sunarak çocuğunuzu tüm tehlikelerden korumanıza yardımcı olur.

InstagramHacklemek Tehlikeli Olabilir Mi?
Bu sizin nasıl bir Instagram hesap çalma uygulaması kullandığınıza bağlı olarak değişir. Bazı ebeveynlerin çocuklarını sanal tehlikelerden korumaya çalışırken kendilerini tehlikeye sokarlar çünkü tarayıcılarda Instagram hesabı nasıl hacklenir sorusunu ilk aradığınızda karşınıza eyeZy gibi güvenilir uygulamalar yerine ücretsiz görünen ancak tehlikeli olan uygulamalar çıkar.

Özellikle bir site veya uygulama size başka bir kullanıcının Instagram’ına erişiminiz karşılığında sizden bir ankete katılmanızı veya profil bilgilerinizi istiyorsa bunlardan uzak durmalısınız. Çünkü bu uygulamalar size yarım etmenin peşinde değil anket doldurtma gibi dolaylı yollardan veya doğrudan kişisel bilgilerinizi alma ve hesabınızı çalma peşindedir. Böylece hem kişisel bilgilerinizle sizi hem takipçilerinizi dolandırmayı amaçlarlar.

Her iki durumda da erişim iznini siz vermiş olduğunuz için hem herhangi bir hak iddia edemezsiniz hem de siz arkadaşlarınızı dolandırmakla suçlanabilirsiniz. Bu nedenle bu yolları tercih ederken tüm bu tehlikelerini göz önünde bulundurmalı ve çocuğumu koruyayım derken siz av pozisyonuna düşmekten kaçınmalısınız. Bunun için de eyeZy gibi sizin kişisel bilgilerinizi talep etmeyen ve size güvenli bir ortam sağlayan uygulamaları kullanmalısınız.

Sonuç
Sonuç olarak, Instagram uygulaması çocuğunuza eğlenceli vakit sunarken aynı zamanda onları sanal dünyanın tehlikelerine açık hale getirir. Ebeveynler de çocuklarını bu tehlikelerden korumak için birçok yönteme başvururlar. Instagramhacklemek de en iyi yöntemlerden biridir. eyeZyInstagram aktivite izleyicisini tercih ederek çocuğunuzun güvenilir bir şekilde Instagramı kullanması sağlayabilir ve içinizi rahatlatabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2022, 23:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER