İkinci el telefonlarda al-sat işlemlerin nasıl yapılır

Easycep, ikinci el telefonların al-sat işlemlerini profesyonel, güvenilir ve piyasaya uygun bir şekilde yapan bir firmadır. Esasen yenilenmiş telefonlar için bir pazaryeri uygulaması olduğu ve yenilikçi çözümlerle müşterilerine hizmet verdiği için sektörde ayrıcalıklı bir konuma sahip olduğu bilinmektedir. Güven ilkesine uygun olacak şekilde hizmet sunulmakta ve telefon satışında bu ilke hiçbir şekilde egale edilmemektedir.

İkinci el telefonlarda al-sat işlemlerin nasıl yapılır

Yenilenmiş Telefonlar için Pazaryeri Uygulaması

Müşterilerle interaktif bir şekilde iletişim kuran www.easycep.com, eskimiş telefonları müşterilerinin talebi doğrultusunda almakta ve alınan telefonlar, firma bünyesinde bulunan operasyon merkezine götürülerek test edilmektedir. Sunulan hizmetin her bir adımında planlı bir çalışma gerçekleştirilmekte ve müşteri ile güven temeline dayalı bir iletişim kurulmaktadır.

Temelde yenilenmiş telefonlar için bir pazaryeri uygulaması olmasından ötürü, alıcılar ve eski telefonlarını satmak isteyen kişiler, rahatlıkla iletişim kurabilmektedir. Satıcılardan alınan telefonlar, gerekli kontrollerinin yapılması sonrasında satışa sunulmaktadır. Bununla birlikte satılan her bir telefonun bütün fonksiyonları çalışmakta ve ürünler, 12 ay Easycep’in garantisi altında bulunmaktadır. Bunların yanı sıra satışa sunulan telefonların kozmetik durumlarında “İyi, çok iyi, mükemmel” olmak üzere üç kategorinin bulunduğu bilinmektedir.

Kaliteli ve Profesyonel İkinci El Telefon İşlemleri

Easycep, başarının tesadüf olmadığını bilen bir firmadır. Bu nedenle her zaman ve her durumda müşterilerinin isteklerini ön planda tutar. Atılan her bir adım, profesyonel kişiler tarafından planlanmakta olup müşterilerin sorun yaşaması engellenmektedir. Bu bağlamda Easycep’in haricindeki satıcılardan alınan ürünlerin kontrolleri sağlanmakta ve ürünler, gerçekleştirilen kontroller sonrasında müşterilere sunulmaktadır. Telefon sat kategorisi üzerinden sizler de ikinci el telefonlarınızı satışa sunabilirsiniz.

Alıcılar, firmanın internet sitesine giriş yaparak burada yer alan telefon modellerini görebilir. Bu panel, aynı zamanda telefonlarını satmak isteyen kişiler tarafından da kullanılmaktadır. Satıcılar, internet sitesinde yer alan ilgili alana girebilir ve burada yer alan bilgileri eksiksiz bir şekilde girerek telefonunu satıp satamayacağını anlayabilir. Alınan ve satılan telefonların titiz bir şekilde analiz edilerek sunulduğu bilinmekte olup bu durum, müşterilerin süreç içerisinde yaşayabilecekleri sorunların önlenmesini olanaklı hale getirmektedir. Ayrıca çalışmayan ya da bozuk telefonların parçaları, firma tarafından geri dönüşümde kullanılmaktadır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER