Çocuklara özel online İngilizce kursu

İnternet artık hayatımızın her alanına girmiş durumda. İnternetin uluslararası işbirliklerini kolaylaştırması sayesinde, dünya ülkeleri arasındaki sınırlar her geçen gün daha da belirsizleşiyor. Durum böyle olunca da, ortak dünya dili olan İngilizcenin önemi hem kariyer hem de kişisel gelişim açısından de kat be kat artıyor. Yani, İngilizce bilmek herkes için olmazsa olmaz bir beceri halini alıyor.

Çocuklara özel online İngilizce kursu

Fakat insanların kendini geliştirme kaygısı genellikle iş arama noktasında ortaya çıktığından, geleneksel dil kursları daha çok üniversite çağındaki ve daha ileri yaşlardaki yetişkinlere yönelik oluyor. Erken yaşta başlanan yabancı dil eğitiminin önemini ve etkisini bilen Novakid ise, İngilizce eğitiminde yalnızca 4-12 yaş aralığına odaklanarak çocuklara özel online İngilizce kursu alanındaki açığı kapatıyor. Uzmanlık alanı çocuklara İngilizce eğitimi vermek olan profesyonel kadrosuyla Novakid, çocuğunuza evinizin konforunda İngilizce öğrenme fırsatı sunuyor. Üstelik bunu yaparken hem çocukları hem de ebeveynlerini düşünüyor.

Dünya Standartlarında İngilizce Eğitimi

Novakid’in uzman kadrosu, ana dili İngilizce olan eğitmenlerden meydana geliyor. Hepsi sertifikalı ve online (çevrimiçi) ders verme konusunda deneyimli olan bu eğitmenler, Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programını (CEFR) baz alınarak hazırlanan özel Novakid programını uyguluyorlar. Yabancı dil eğitiminde bir dünya standardı oluşturmak için hazırlanan bu çerçeve, çocuğunuzun aldığı eğitimden hangi kazanımları elde edeceğini belirliyor. Novakid’in bu çerçeveye uygun olarak tasarlanan İngilizce dersleri, çocuğunuzun ihtiyaçlarına göre şekilleniyor.

Novakid’in İngilizce eğitimleri, birebir gerçekleştirilen 25 dakikalık canlı derslerle çocuğunuzun dikkatini daima uyanık tutuyor. Çocuğunuz derste geçirdiği sürenin tamamında aktif katılım gösteriyor ve öğrendiklerini uygulamaya dökme fırsatı buluyor. Yaş grubuna özel ilgi çekici içeriklerle ve oyunlarla zenginleştirilen dersler, eğlenme ile öğrenmeyi bütünleştiriyor.

Novakid sisteminin avantajları bununla da kalmıyor. Erken yaşlardan itibaren ana dili İngilizce olan yetişkinlerle konuşma pratiği yapan çocuklar, konuşma konusunda kaygı duymayan hızlı bir ilerleme gösteriyor. Yabancı dili doğrudan konuşarak öğrenen çocuklar yorulmadan, hızlı ve etkili bir şekilde öğrendiklerini uygulamaya dökebiliyor. Novakid’in online İngilizce kursu ile çocuklar sıkılmadan, eğlenerek yabancı dil öğreniyor.

Çocuklara Özel Uzmanlık

Yabancı dil öğrenmek için pek çok okul, kurs, yöntem ve yaklaşım var. Fakat her yöntem ve yaklaşım her yaş grubuna uygun olmayabiliyor. Oysa Novakid online İngilizce kursu, dijital dünyanın araç gereçlerini daha erken yaşlardan itibaren kullanmaya başlayan çağımız çocuklarına özel bir eğitim programı hazırlıyor. Novakid’in uzman kadrosu, 4-12 yaş arasındaki çocukların bilişsel düzeylerini, ilgi alanlarını ve dikkat sürelerini dikkate alarak 25 dakikalık birebir İngilizce dersleri planlıyor.

Klasik yabancı dil eğitimi yöntemlerinden farklı olarak, Novakid online İngilizce kursu, çocuğunuzun dil edinimini desteklemeyi amaçlıyor. Novakid öğrencilerine, konuşmayı yeni öğrenmeye başlayan bir çocuğun ana dilini öğrenirken yaşadıklarına benzer bir deneyim sunuyor.

Kolaydan zora doğru ilerleyen dersler, çocuğunuzun dil gelişimine ve hızına uygun aktivitelerle oluşturuluyor. Dil banyosu (language immersion) yöntemiyle, yabancı dil öğrenmek isteyen kişi, öğreneceği dile yoğun bir şekilde maruz kalıyor ve doğal dil edinimi başlıyor. Novakid ile çocuğunuzun doğal yollarla İngilizceye maruz kalması sağlanarak hızlı, etkili ve kalıcı dil ediniminin gerçekleşmesi desteklenmiş oluyor.

Zaman Kaybı ve Endişelerden Uzak, Konforlu Eğitim

Novakid’in online İngilizce kursu sayesinde, çocuğunuz evinizden hiç ayrılmadan derslerine katılabilir. Böylece günlük programınızı aksatmadan ya da yolda, trafikte zaman kaybetmeden çocuğunuz için kaliteli eğitime ulaşabilirsiniz. Çocuğunuzun uyku düzeni bozulmaz ve kendini en rahat hissettiği ortamda, strese girmeden yaşayacağı öğrenme deneyimi çok daha verimli olur.

Üstelik çocuğunuz kalabalık bir sınıf ortamına girmeyeceği için, gribe ya da salgın hastalıklara yakalanma riskini de önlemiş olursunuz. Çocuğunuz Novakid ile gözünüzün önünde İngilizce öğrenirken içiniz de rahat eder, aklınız da.

Erken yaşlarda yabancı dil öğrenmeye başlamak çocuğunuzun geleceği için ona sunabileceğiniz en büyük avantajlardan birisidir. Siz de çocuğunuzun erkenden İngilizce konuşmaya başlamasını isterseniz, Novakid’in 25 dakikalık birebir derslerden oluşan online İngilizce kursunu denemek için vakit kaybetmeyin. Ayrıntılı bilgi almak için https://www.novakid.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2021, 16:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER