Çıkış (Outro) oluşturabileceğiniz en iyi video düzenleme programları

Sosyal medya platformlarının ve video akış hizmetlerinin artan istatistiği sayesinde video içeriği tüketimi hızla artıyor. Bu aynı zamanda video düzenleme ve prodüksiyon tekniklerinde bir evrim çağını başlattı.

Çıkış (Outro) oluşturabileceğiniz en iyi video düzenleme programları

Videolarının etkisini artırmak isteyen video oluşturma uzmanları, videolarına etkili bir çıkış eklemek için YouTube çıkış videolarına giderek daha fazla güveniyor. Bu araçları iPhone'da da kontrol edebilirsiniz.

En iyi çıkış oluşturucu arayışında birkaç aracı analiz ettik ve sizin için en iyi çözümlerin bir listesini oluşturduk. Listeye başlayalım.

1. Intro Outro Expert

Intro Outro Expert Programı doğru bir şekilde tanımlayan bir isim, çekici çıkışlar yapmak isteyen içerik oluşturucular için çok ihtiyaç duyulan bir araçtır. Programın kullanımı basit olduğu için öğreticiler gereksizdir.

Onu en değerli kılan şey, bu aracın tüm dünyada şirketler tarafından tüketicileri etkilemek için heyecan verici video çıkışları üretmek için kullanılmasıdır.

Kullanıcıların çıkışları ile zahmetsizce çalışmasına yardımcı olan yazılıma binlerce video şablonu dahildir. Rekabetle karşılaştırıldığında, yazılımın başlangıçta düşük bir fiyat etiketi de var. Güçlü bir çıkış tasarlamak isteyen çoğu şirket bu araçla gidecek.

2. InVideo

InVideo, videonuz için profesyonel görünümlü çıkışlar üretmenize yardımcı olan mükemmel bir video düzenleme programıdır. Bu aracı kullanmanın en iyi avantajlarından biri, bazıları türe özgü ve diğerleri çeşitli en boy oranı standartlarına uyan bir dizi çıkış şablonunun dahil edilmesidir.

Çıkış klipleriniz, bu tamamen ücretsiz çevrimiçi aracı kullanarak yalnızca birkaç dakikalık bir çabayla oluşturulabilir. InVideo, giriş/çıkış çekimlerinin üretimi için kullanılabilir, ancak aynı zamanda eksiksiz bir uçtan uca video düzenleme çözümü sunar.

Muazzam bir şablon koleksiyonu, akıllı diziler, seslendirme otomasyonu, geçiş geçişleri, çok dilli filmler ve çok katmanlı oluşturma özelliklerin tümü özellik setine dahildir.

3. Panzoid

Panzoid, izleyici üzerinde güçlü bir etki bırakmak için videonuzun son bölümlerini seçme olanağı verir.

Araç, her izleyicide duygusal bir tepki uyandıracak ortam arka plan müziğine ek olarak renk ve tipografi kullanımıyla videolarınız için estetik bir çekicilik sağlar. Panzoid kullanılarak oluşturulan video çıkışları oldukça profesyonel görünümlüdür.

Tasarım sürecinde size yardımcı olacak geniş bir çıkış tasarım bileşenleri ve şablon tasarım öğeleri kitaplığı ile bu programın kullanımı kolaydır.

Panzoid'in bakmaya değer başka bir seçeneği daha var: Çıkışınıza üç boyutlu efektler eklemenizi sağlayan bir 3D animasyon özelliği.

4. Crello

Crello, kapsamlı bir özellik setine sahip sezgisel bir çıkış yapımcısıdır. YouTube'da görseller, animasyon filmler, logolar, grafikler, posterler, sosyal medya materyalleri ve video bilgileri oluşturabilirsiniz. Kullanıcı arayüzü basittir ve acemiler için idealdir.

25 binden fazla şablon seçebilir, animasyon ekleyebilir, kişiselleştirebilir, arka plan ekleyebilir veya ayarlayabilir, nesneleri düzenleyebilirsiniz ve işiniz bitti.

Muhteşem çıkış klipleri oluşturmak için 30K'dan fazla görsel ve animasyon ve 140 milyondan fazla envanter resmi içerir. Ayrıca, resimlerinizi ve yazı tiplerinizi de ekleyebilirsiniz. Ücretsiz planıyla bile harika çıkış videoları oluşturabilirsiniz.

5. IntroCave

IntroCave son derece uzmanlaşmış, tamamen ücretsiz bir video çıkış yaratıcısıdır. Sadece 5 dakikada harika bir YouTube videosu sonlandırabilirsiniz. Her türden birçok şablon ve kategoriye sahiptir.

Bir şablon seçin, değiştirin ve 2 saat içinde HD kalitesinde tanıtımınızı yapın. IntroCave ile hemen kısa ve tatlı bir çıkış klibi yapabilirsiniz.

Ancak, IntroCave ile elde ettiğiniz kişiselleştirme derecesi sınırlıdır. Resim, logo ve ses gibi materyallerinizi ekleyebilirsiniz; ancak, video düzeni değiştirilemez.

6. VideoCreek

VideoCreek, yeni başlayanlar için bir başka ücretsiz YouTube video çıkış oluşturma aracıdır. Bu aracı kullanarak, araçla birlikte gelen Görüntüler, ses ve diğer özelleştirme seçenekleriyle çeşitli video çıkış şablonlarını değiştirebilirsiniz.

Ancak, video düzenlemesini düzenlemek mümkün değildir. VideoCreek'in değişiklik seçenekleri, düzenleme arayüzü içermediğinden kısıtlıdır.

Yalnızca resim, müzik ve yazı tipi gibi diğer öğeler değiştirilebilir. Ancak bu aracı kullanarak YouTube kanalınız için profesyonel ve özgün bir video çıkış oluşturamazsınız.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER