Türkiye-Finlandiya voleybol maçı ne zaman, hangi kanalda?

Filenin Sultanları, Avrupa Voleybol Şampiyonası D Grubu'ndaki ilk maçı olan Romanya'yı 3-1 yenen A Milli Kadın Voleybol Takımı, ikinci maçında Ukrayna’yı 3-0 mağlup etti ve 2’de 2 yaptı.

Türkiye-Finlandiya voleybol maçı ne zaman, hangi kanalda?

A Milli Kadın Voleybol Takımı 3. maçında İsveç ile karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı 3-0 kazanan Filenin Sultanları, 3'te 3 yaptı ve yenilgisizliğini sürdürdü. Bu gelişmenin ardından Finlandiya ile yapılacak 4. maç merak konusu oldu. Şimdi tüm gözler Türkiye İsveç voleybol maçına çevrildi. Peki, Türkiye Finlandiya voleybol maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? İşte Filenin Sultanları Avrupa Şampiyonası yolundaki maç bilgileri..

Filenin Sultanları, 32. Kadınlar Avrupa Voleybol Şampiyonası'nda başarısını sürdürüyor. Filenin Sultanları, Avrupa Voleybol Şampiyonası D Grubu'ndaki ilk maçında Romanya’yı 3-1 mağlup ederek turnuvaya galibiyetle başladı. Ardından 2.maçı olan Ukrayna’yı 3-0 mağlup etti. Son olarak ise İsveç’i 3-0 olarak yenen A Milli Kadın Voleybol Takımı sıradaki Türkiye-Finlandiya voleybol maçına odaklandı. Sırbistan, Romanya, Hırvatistan ve Bulgaristan'ın ortaklaşa düzenlediği şampiyonaya galibiyetlerle başlayan ve devam eden "Filenin Sultanları", gruptaki dördüncü maçının detayları merak ediliyor. İşte Türkiye Finlandiya voleybol maçı bilgileri..

TÜRKİYE FİNLANDİYA VOLEYBOL MAÇI NE ZAMAN?
2021 Kadınlar Avrupa Voleybol Şampiyonası'nda Türkiye'nin D Grubu'ndaki Türkiye Finlandiya maçı 23 Ağustos'ta TSİ 20.30'da başlayacak. Maç, TRT Spor Yıldız'dan naklen yayımlanacak.

TÜRKİYE'NİN VOLEYBOL MAÇ TAKVİMİ

2021 Kadınlar Avrupa Voleybol Şampiyonası'nda Türkiye'nin D Grubu'ndaki maç programı şöyle:

23 Ağustos:  20.30 Türkiye-Finlandiya

24 Ağustos: 17.30 Hollanda-Türkiye

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER