Taraftarın gözünden Altay

Spor Toto Süper Lig'de Altay, ezeli rakibi Göztepe ile pazar günü sezonun en kritik sınavlarından birine çıkacak.

Taraftarın gözünden Altay

ÇİĞDEM ÖZEN / BEN HABER

Ligde 16 haftadır galibiyet yüzü göremeyen Altay, 27 puanı bulunan son haftaların flaş ekibi Göztepe'yi yenerek yeni bir sayfa açmak istiyor.

Peki taraftar Altay'ın galibiyet sevinci yaşayamaması, teknik direktör değişikliklerini nasıl yorumluyor. Altay taraftarı Seçkin Boyunağa, Ben Haber için yorumladı...

İşte taraftarın gözünden Altay'da yaşanan gelişmeler...

GÖZTEPE MAÇINI KAZANACAĞIZ

Seçkin Boyunağa Göztepe maçını kazanacaklarını söylerken "Öncelikle Altay, adı ve ataları gibi mücadelelerin ve var oluşların camiasıdır. Seneler sonra çıktığımız Süper Lig'de bu hafta oynanacak Göztepe maçını yine büyük bir var olma mücadelesinin başlagıcı olarak görüyoruz. Zira düşme potasının hemen üzerindeki ezeli rakibimizin 8 puan gerisinde ve tehlike çizgisinin altındayız. Yıllardır Göztepe'ye karşı şartlar ne olursa olsun, psikolojik bir üstünlüğümüz var. Yine kazanacağımızı düşünüyorum." dedi.

MUSTAFA HOCA'NIN GÖNDERİLİŞİ BÜYÜK HATA

Altay'da Mustafa Denizli'nin gitmesinin ardından yaşanan antrenör değişikliklerini de değerlendiren Boyunağa, "Ben antrenör değişikliklerine pek sıcak bakmıyorum. Efsanemiz Mustafa hocamızın gönderilişini kulüp tarihimizde büyük hatalardan biri olarak görüyorum. Ancak olan oldu. Yeni hocamız, camiamızı tanıyan birisi, başarılı olacaktır. Başkanımızın kulübümüzü hatalar ile yönettiğini düşünüyorum. Bu kadar üst seviye bir ligde, savunması en alternatifsiz mevki olarak takım kurdular. Mustafa hocanın yapabileceği çok şey olduğunu düşünmüyordum. Çözüm noktasında düşüncelerim ise camia olarak kenetlenip ne başkanı ne de futbolcuları eleştirerek zaman kaybetmek. Önümüzde 15 dönüm noktası maçımız var.  Armamızı hem trübünde hem sahada en üstün şekilde temsil edip, olacakları seyredeceğiz." dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2022, 14:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER