Spor Toto Sonuçları

Siz de Spor Toto sonuçları konusunda bilgi sahibi olmak mı istiyorsunuz? 15 maç tahminde bulunarak en az 12 oranı doğru bildiğinizde spor toto sonuçları kapsamında ödül kazanıyorsunuz.

Spor Toto Sonuçları

12, 13, 14, 15 doğru sonuç sonucunda toplanmış olan para miktarlarına göre belirlenen ödülü elde ediyorsunuz. Spor toto sonucunu doğru bilinmez ise ikramiyeler bir sonraki haftaya devrediliyor. Bu şans oyunu müşterek bahis oyunlarından olması dolayısıyla kazanılacak olan para miktarları değişebiliyor.

Spor toto Türkiye'de 1960 yılından beri oynanıyor. Evsahibi takım galip geldiğinde 1, beraberlik olduğunda 0, yabancı saha takımı galibiyet elde ettiğinde 2 şeklinde sembolleştirilerek oynanıyor. Galibiyet, yenilgi ve beraberlik durumlarını müsabaka sonuçlarına göre tahminde bulmanız gerekiyor. Müsabakanın sonucunu 15 maç içerisinden tahmin ettiğiniz de para ödülüne sahip olabilmek için en az 12 maçın sonucunu doğru olarak bilmeniz şart.

Spor Toto Sonuçlarında Neler Var?

Bir takımın hangi takım ile karşılaştığı ve hangisinin Galip geldi spor toto sonuçları listesi sayesinde biliniyor. Müsabakanın gerçekleşmiş olduğu saat ve tarihin hemen sonrasında sonuçları hızlı bir şekilde ulaşabilmeniz mümkün. Rastgele, popüler, ideal ve sürpriz tercihlerinizi sonuçlara bakarak tutturup tutturamadığınızı biliyorsunuz. Alacağınız para ödülü maç sonuçlarına göre kesinleştiriliyor.

Spor Toto Nasıl Oynanır?

Hangi maçları ne zaman oynanacağı hakkında gerekli bilgi sahibi olduktan sonra 15 adet maç hakkında tahminde bulunuyorsunuz. Bir maç sonucu için birden fazla tahminde bulunabiliyorsunuz. Bu tür kupon yapmaya sistemli kupon yapmak deniyor. 1-0, 1-2 baya 2-0 şeklinde tahmin yaparsanız ikili tahmin adı veriliyor. 1,2,0 şeklinde tahmin yaptığımızda üçlü tahmin adı veriliyor. Spor Toto sonuçları sayesinde kazanıp kazanmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Maçın bitmesinin hemen ardından yapmış olduğunuz kupona bakarak o maç hakkında doğru tahmin yapıp yapmadığınızı görebiliyorsunuz. Maç sonuçlarının detayları spor toto listesinde görünür. Üçlü tahmin, ikili tahmin ya da sistemli kupon yapmışsanız ve bu karşılaşmalardan en az 12 tanesini doğru bilmiş iseniz ödül kazanırsınız. Kupon yapan kişilerin üzerinden toplanmış paralar sizin tahminlerinizden kazanacağınız parayı belirliyor. Sizden başka doğru bilen olmazsa toplam ödül sizin oluyor. En güncel spor toto sonuçlarını hızlı takip etmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz https://www.macskorlari.net

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER