Motokrosun Kralı İzmir'de

Bütün dünyanın büyük bir ilgiyle izlediği serbest stil motokros yarışı(FMX) Red Bull X-Fighters heyecanı bu yıl Türkiye’yi sarıyor!

Ankara, İzmir ve Antalya’da düzenlenecek olan gösteri niteliğindeki Red Bull X-Fighters Jam’ler yalnızca bu şehirlerdeki sporseverlere unutulmaz anlar yaşatmakla kalmayacak; aynı zamanda tüm ülkeyi, 16 Haziran’daki Red Bull X-Fighters İstanbul 2012 yarışına hazırlayacak. Heyecan fırtınası 18 Mayıs'ta İzmir'de kopacak!

Yer çekimine meydan okuyan yetenekli serbest stil motosiklet (FMX) sürücüleri Red Bull X-Fighters Jams gösterileriyle akrobasinin, kontrolün ve gözü karalığın sınırlarını zorlayacak. Red Bull X-Fighters’ın uluslar arası yarışlarından farklı olarak, Red Bull X-Fighters Jam’ler daha çok gösteri niteliğinde oluyor. Daha önce Red Bull X-Fighters’ın düzenlenmemiş olduğu şehirlerde, sporseverler serbest stil motokrosun (FMX) büyülü dünyasıyla tanışıyor.

18 Mayıs Cuma günü İzmir Gündoğdu Meydanı’nda saat 20:00 da Alsancak Şenliği kapsamında gerçekleşecek olan Red Bull X Fighters Jams'e, hayatları boyunca unutamayacakları bir sportif performans izlemek isteyen tüm İzmirliler davetli.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2012, 10:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER