Konak Pier Tenis Turnuvası

Kültürpark Tenis Kulübü’nde 5-10 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen Konak Pier Tenis Turnuvası harika mücadelelerle sona erdi. 13 kategoride 197 sporcunun mücadele ettiği turnuvanın ödül gecesi ve kokteyli Konak Pier’in muhteşem tarihi ortamında gerçekleştirildi. Gecede şampiyon sporculara ödülleri dağıtılırken Kültürpark Tenis Kulübü'ne yeni katılan üyelerin de plaketleri verildi.

Konak Pier Tenis Turnuvası

Konak Kaymakamı Gökhan Görgülüaslan ile Karabağlar Kaymakamı Cemil Özgür'ün de katıldıkları törende, Ilgın Timoçin ve orkestrası canlı performanslarıyla geceye renk kattı. Saat 18.00'de başlayan ödül töreni, kokteyl ve danslarla devam etti ve 21.00'e kadar sürdü. 

Kültürpark Tenis Kulübü Başkanı Tolga Şekercioğlu, turnuva işbirliği dolayısıyla Konak Pier Genel Koordinatörü Osman Gençer'e teşekkür plaketi verdi 

Konak Pier ve Kültürpark Tenis Kulübü işbirliği ile düzenlenen turnuvanın ödül töreninde, Konak Pier Genel Koordinatörü Osman Gençer’e, Konak Pier Pazarlama Direktörü Arman Gençer’e ve organizasyona verdiği katkılardan dolayı La Pierto yöneticileri Erhan Turnagöl ile Gökhan Keklik'e teşekkür plaketi takdim edildi. 

Kültürpark Tenis Kulübü Başkanı Tolga Şekercioğlu, çekişmeli geçen maçlar boyunca heyecanlı dakikaların yaşandığını belirterek “Turnuvamızın gerçekleşmesini sağlayan sponsorlarımız başta olmak üzere, hakemlerimiz, sporcularımız ve emek veren herkese sonsuz teşekkür ederiz. Kültürpark ailesi olarak yıllar sonra başka bir mekanda misafir edilmenin mutluluğu içerisindeyiz. Türkiye’nin en güzel noktalarından biri olan Konak Pier Yaşam Merkezi’nin renovasyonu ve Konak Pier Marketplace yatırımı ile İzmirimizin simgesi olacağından hiç şüphemiz yok. Hem turnuvamız için hem de İzmir’e eşsiz bir değer kattığı için Suphi Koyuncuoğlu’na ve ailesine şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

Kültürpark Tenis Kulübü Başkanı Tolga Şekercioğlu, turnuva işbirliği dolayısıyla Konak Pier Pazarlama Direktörü Arman Gençer'e teşekkür plaketi verdi.

“GELENEKSEL TURNUVA”
Konak Pier Pazarlama Direktörü Arman Gençer ise ilkini gerçekleştirdikleri bu turnuvayı başarıyla tamamlamanın gururunu yaşadıklarını belirterek “Bu tenis dolu hafta için kulübe ve tüm sporculara teşekkür ediyoruz. Çok güzel maçlar izledik. Bu bir başlangıç, turnuvamızı geleneksel hale dönüştürmek, gücümüz yettiğince tenise destek vermek istiyoruz” diye konuştu.

Karabağlar Kaymakamı Cemil Özgür

Konuşmaların ve plaket töreninin ardından geceye Ilgın Timoçin konseri ve danslarla devam edildi.

Konak Kaymakamı Gökhan Görgülüaslan

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2022, 12:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER