İstanbul Başakşehir, Sponsoru Wilo'yu Ziyaret Etti

İstanbul Başakşehir Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ, teknik direktör Abdullah Avcı, kaptan Mahmut Tekdemir ve Enver Cenk Şahin, 2014-2015 sezonunda takıma sponsor olan Wilo şirketini Tuzla’daki merkezinde ziyaret etti.

İstanbul Başakşehir, Sponsoru Wilo'yu Ziyaret Etti
Wilo Türkiye Genel Müdürü Ercüment Yalçın, ziyarette yaptığı konuşmada İstanbul Başakşehir Kulübü’nü başarılarından dolayı kutlarken, Wilo olarak 2014-2015 futbol sezonunda kendilerine destek vermekten dolayı mutlu olduklarını söyledi. Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı ise sezonun en karlı sponsorluk girişimini Wilo firmasının yaptığını, çünkü kendilerinin 2014-2015 sezonunun en iyi çıkış yapan takımı olduğunu belirtti.
 
Wilo firması çalışanları ile soru cevap şeklinde yapacakları konferans öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Abdullah Avcı, sezonu dördüncü sırada bitirmeyi hedeflediklerini ve bunun için Mersin İdmanyurdu maçını mutlaka kazanacaklarını söyledi. Avcı, "Oyun anlamında da tabela anlamında da son haftayı kazanacağımızı düşünüyorum. Avrupa kupaları için A ve B planlarımızı yaptık. Bunun için bir ön eleme fark ediyor. İki türlü planımızı sezon başında yaptık. Önümüzdeki sezonun transfer çalışmalarına başladık. Mersin İdmanyurdu maçına tüm takım olarak odaklandık. Kazanacağımıza inanıyorum" şeklinde konuştu.
 
"HİÇBİR ZAMAN HAKEMLER HAKKINDA KONUŞMADIM"
 
Wilo firması çalışanları ile girdiği konferansta kendisine sorulan, "İlerideki yıllarda 3 büyük takımdan birini çalıştırmak ister misiniz?" sorusuna tecrübeli teknik adam, "Bizim ülkemizde 3 takımlar konuşuluyor hep. Ben futbolun en yükseği olan A Milli Takım’ı gördüm. Ben burada daha önceden 6 senemi geçirdim. Burada bir gönül bağım var" yanıtını verdi.
 
Türkiye’de alınan yenilgilerde suçlu arandığına dikkat çeken Avcı, "Maç sonrasında ben hiçbir zaman hakemler hakkında konuşmadım. Benim futbolculuğum zamanında hakemlere selam bile veremiyorduk. Şimdi ise hakemler ile sohbet edebiliyoruz. O zamandan bu zamana birçok değişim oldu" ifadelerini kullandı.
 
Wilo Genel Merkezi’ndeki futbol dolu buluşma, futbolcuların Wilo çalışanlarına imzalı forma hediye etmesi ile son buldu.
Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2015, 17:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER