'Her Sonuçta Fenerbahçe Kazanacaktır'

Futbolda şike davası kapsamında Metris Cezaevi'nde tutuklu bulunan Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı İlhan Ekşioğlu, bugün sonuç ne olursa olsun kazanan tarafın Fenerbahçe olacağını ifade etti.

'Her Sonuçta Fenerbahçe Kazanacaktır'

Futbolda şike davası kapsamında Metris Cezaevi'nde tutuklu bulunan Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı İlhan Ekşioğlu, Spor Toto Süper Final'de şampiyonun belirleneceği Fenerbahçe-Galatasaray maçı öncesinde avukatları aracılığıyla yayımladığı mesajda, "Bugün sonuç ne olursa olsun, kazanan Fenerbahçemiz olacaktır" dedi.

İlhan Ekşioğlu'nun mesajı, Fenerbahçe'nin internet sitesinde yer aldı. Ekşioğlu, mesajında "Fenerbahçe taraftarları; 11 aydır her türlü zorluk, cefa ve linç girişimine rağmen Türkiye'nin en büyük sivil toplum örgütü olduğumuzu taraflı tarafsız herkese gösterdik. Bugün sonuç ne olursa olsun, kazanan Fenerbahçemiz olacaktır. Bu anlamlı günü her zaman olduğu gibi sağduyulu geçirelim çünkü bugün bizim bayramımızdır. Tüm dostlara selam olsun, en büyük savunmamız sahada dökülen alın teridir" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2012, 17:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER