Göztepe Transferde Yerliye Döndü

Göztepe'de transfer çalışmaları doğrultusunda futbolcu izlemek için 3 kıtayı gezen teknik direktör Metin Diyadin, önceliği yerli isimlere vereceklerini söyledi.

Son olarak Sportif CEO Barış Güçlü'yle birlikte İtalya seferine çıkan tecrübeli teknik adam, "Hem İtalya'da hem de diğer ülkelerde beğendiğim isimler var. Ama yabancı oyuncu transferi süreç istiyor. Transferini düşündüğümüz oyuncularla ilgili görüşmeleri Barış Güçlü yönetecek. Biz de bu arada anlaştığımız yerli futbolculara imza attıracağız" dedi.
 
Yerli futbolcu transferinde zorlanmayacaklarını sözlerine ekleyen Metin Diyadin, "Listemizdeki isimlerin takımlarındaki durumu yeni yeni belli oluyor. Görüşmeler başladı. PTT 1. Lig için hemen her mevkiye takviye yaparak yeni bir takım oluşturacağız. Transferde sıkıntı yaşayacağımızı sanmıyorum" diye konuştu. 
 
Göztepe, şimdiye kadar yalnızca Torku Konyaspor'dan Türk asıllı Avusturya vatandaşı sağ bek Benjamin Fuchs'la 3 yıllık anlaşırken Metin Diyadin, transferde geç kalmadıklarını belirtti. 
Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2015, 15:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER