Göztepe'den Hentbol atağı

Göztepe; hentbol branşını daha iyi yerlere taşımak adına Göztepe Güçbirliği Derneği’ni kurdu.

Göztepe'den Hentbol atağı

BEN HABER -

Süper Lig ekiplerinden Göztepe; hentbol branşının daha iyi yerlere ulaşması adına bugün büyük bir adıma imza attı. Bu kapsamda; Göztepe camiasını temsilen tüm oluşumlar, dernek ve topluluklar bir araya gelerek, Göztepe Güçbirliği Derneği’ni kurdu.

Kulüp Başkanı Mehmet Sepil önderliğinde çalışacak bu derneğin amacı ise; hentbol branşı başta olmak üzere Göztepe’ye her alanda hizmet etmek olarak açıklandı.

Kulüp tarafından yapılan resmi açıklama ise şu şekilde:

Spor ekonomisinde gelişen güncel şartlar ışığında, HENTBOL branşımızın yarışmacı olarak müsabakalarda yer alması için görev camiamızın üzerine düşmüştür. Büyük Göztepe camiasını temsilen tüm oluşumlar, dernek ve topluluklar bir araya gelmişlerdir.

Bu toplantı ile Göztepe Güçbirliği Derneği’nin kurulması yönünde karar alınmış ve ilk resmi adımlar atılmıştır. Başta başkanımız Sn. Mehmet Sepil’in yol göstericiliğinde, kulüp yönetimimiz ile iş birliği içerisinde çalışacak derneğin amacı hentbol branşı başta olmak üzere Göztepe’mize elinden gelen her alanda hizmet etmek olacaktır.

Yeni bir dayanışma çağının merkezi olarak faaliyet gösterecek olan Göztepe Güçbirliği Derneği’nin kurucu başkanlığını hentbol branşımız için uzun yıllardır emek veren ve ilgili branşın değişkenlerine hakim olan Sn. Mustafa Dizdar üstlenecektir.

Süreç ile ilgili gelişmeler, ilerleyen zamanlarda büyük Göztepe camiası ile paylaşılacaktır. Göztepe taraftarlarının birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde hareket ettiğinde neler yapabileceğini bir kez daha göstermeye hazırız: Göztepe Hentbol’u Yaşatacağız!

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER