Göztepe'de Alper Potuk sesleri

Geçtiğimiz sezon MKE Ankaragücü ile küme düşen Alper Potuk'un Süper Lig ekibi Göztepe ile anılıyor.

Göztepe'de Alper Potuk sesleri

Göztepe dış transferde her geçen gün listesini genişletiyor. Türkiye ve yurtdışından birçok yıldız oyuncuya bağlantıya geçen kurmayların son durağı yine Ankaragücü oldu. Sarı-kırmızılılar, Ankara ekibinden on numara Alper Potuk'un yanı sıra Norveçli golcü oyuncu Trogeir Börven'e de talip oldu. Süper Lig'den küme düşen Başkent ekibiyle 1. Lig'de mücadele etmek istemeyen 29 yaşındaki başarılı golcünün bir yıl daha sözleşmesi bulunuyor. Norveçli yıldızın Ankaragücü yönetimine ayrılmak istediğini bildirdiği ve en güçlü adayın da Göztepe olduğu iddia edildi

MADDİ ŞARTLAR KONUŞULUYOR
Norveç ekibi Rosenborg'tan geçen başında Ankara ekibine transfer olan Börven'in transferiyle Göz-Göz, hücum hattına daha da güç kazandırmak istiyor. Börven'e menajeri kanalıyla cazip bir teklif ileten sarı-kırmızılı kurmaylar, transferi önemli bir noktaya kadar getirdi. Maddi şartların masaya yatırıldığı Börven-Göztepe temasından olumlu sonuçların çıkması bekleniyor. Göz-Göz ileri uçta, Beşiktaş'tan Umut Nayir, Yeni Malatya'dan Tetteh ve F.Bahçe'nin eski oyuncusu Ayew de gündemde.

FENER'DE DE FORMA GİYDİ
Eskişehir altyapı-sından yetişen Alper Potuk, Fenerbah-çe'de tam 7 sezon forma giydi. Geçen sezon başında Ankara-gücü'ne trans-fer olan 30 yaşındaki on numara Baş-kent ekibinin küme düşme-sine engel ola-madı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER