Gönlümden Geçen Galatasaray

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Fenerbahçe-Galatasaray arasında oynanacak şampiyonluk maçında gönlünden Galatasaray'ın şampiyon olmasının geçtiğini söyledi.

Gönlümden Geçen Galatasaray

Meclis'te basın mensuplarının sorularını cevaplayan Yıldız, Galatasaraylı olduğunu belirterek, "Gönlümden geçen Galatasaray'ın şampiyon olmasıdır. 9 puan farkla başlamıştı ama buna rağmen Fenerbahçe'nin performansı da son derece iyi." dedi.
         
AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş da maçla ilgili soru üzerine iyi adamların çoğunun Fenerbahçeli olduğunu söyleyerek, "Fenerbahçe'yi 50 yıldır tutuyorum. Yenildiği zaman üzülüyorum, yendiği zaman seviniyorum. Ama şu gerçek ki Türk futbolunda son zamanlarda görülen kavga, taraflar arasında hoş olmayan ve kulüplerin bu işe katılması rahatsız ediyor." dedi.

Fenerbahçe'nin kazanmasını istediğini dile getiren Elitaş, "2-1 tahmin ediyorum. Geçen Trabzon-Fenerbahçe maçını Kilis'te izlemiştim. Çevre ve Şehircilik Bakanı vardı. Maç başladığında '3-0 Fenerbahçe alacak' dedim. 'Skoru bilemedin 3-1 oldu." dedi. Elitaş, Galatasaray'ın kazanması halinde Fenerbahçe taraftarlarının Galatasaray'ı ayakta alkışlaması gerektiğini de sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2012, 18:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER