Gol mü Değil mi ?

Fenerbahçe ile Galatarasay arasındaki zorlu mücadelede çok tartışılacak bir an yaşandı.. Semih'in attığı gol geçersiz sayılınca Fenerbahçeliler çıldırdı..

Gol mü Değil mi ?

Fenerbahçe'nin dev derbinin 8. dakikasında bulduğu ilginç gol, taraftarları ikiye böldü. Semih Şentürk bu dakikada, Galatasaray kalecisi Muslera'nın degaj yaptığı anda topu kazandı ve golü kaydetti ancak hakem Cüneyt Çakır tarafından bu gol geçerlilik kazanmadı. 

Pozisyonda Emre'nin kullandığı korner sonrasında Muslera aldığı topu degajla ileri göndermek istedi. Ancak bu sırada topla Muslera'nın arasına giren Semih Şentürk topu kaptı ve dönerek topu ağlara gönderdi. Ancak Cüneyt Çakır pozisyonda golü geçersiz saydı. Semih, Muslera'ya temasta bulunmadığı konusunda itirazda bulunurken, Çakır golü degaj hareketinin engellenmesi nedeniyle geçerli saymadığı belirtildi. 

Pozisyon hakkında sıcağı sıcağına DHA mikrofonlarına değerlendirmede bulunan yorumcu Erman Toroğlu da, degaj hareketinin tamamlanmasını engelleyen Semih'in faul yaptığını ve golün geçersiz sayılma kararının doğru olduğunu söyledi.

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2012, 21:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER