Ertuğrul Sağlam Kimsesiz Çocuklarla

Kimsesiz çocuklar, Ertuğrul Sağlam'la keyifli bir gün geçirdi.

Ertuğrul Sağlam Kimsesiz Çocuklarla

 

Yalova'nın Termal ilçesinde kimsesiz çocuklar için düzenlenen moral gününe Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam katıldı. Çocuklarla yemek yiyen Sağlam, çocukların formalarını imzaladı, onlarla halı saha maçı yaptı.
 
Programa katılan Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, burada yaptığı konuşmada eğitim ile sporun bir arada yürümesi gerektiğine değinerek bu projeyi düzenleyenlere teşekkür etti.
 
Hayatında yaşadığı tecrübeleri çocuklara aktaran Sağlam, hayatlarında futbol ile eğitimin birbirinden ayrılmayacağını ifade etti. Sağlam, "İyi bir futbolcu olmak için iyi bir insan olmak gerekir. İyi bir insan olmak için de iyi bir aile eğitimi almış olmak gerekir. Eğer futbol oynayan altyapıdaki oyuncularda, yeteneği ne olursa olsun eğitim hayatı sıkıntılı ise onu uyarmak gerekir." dedi.
 
Konuşmaların ardından Termal İlçe Emniyet Amiri Nunrcan Şaylı, organizasyona katılan Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam'a bir plaket takdim etti. Sağlam, Rektör Niyazi Eruslu, Emniyet Müdürü Selim Akyıldız ve Dekan Ali Rıza Abay'a Bursaspor forması hediye etti.
 
Daha sonra Kimsesiz çocuklar ve Yalova Üniversitesi'nin öğrencileri ve Termal İlçe Emiyet Müdürlüğü Personeli arasında halı sahada maç yaptı. Ertuğrul Sağlam bu maçta zaman zaman oyuna aktif olsa da daha çok sahadaki oyuncuları yönlendirdi.
Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2012, 20:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER