Eriş'ten Açık Kapı

Bucaspor'un 2'nci Lig'e düşmesinin ardından istifasını açıklayan Teknik direktör Levent Eriş, göreve devam etmesi konusunda baskı yapan yönetime açık kapı bıraktı.

Dün İzmir'e gelen tecrübeli teknik adamla yaptıkları görüşmenin olumlu geçtiğini söyleyen Futbol Şube Sorumlusu Erkan Çimen, "Son 7 maçta takımı çalıştıran hocamızla büyük ölçüde anlaştık. Hedefimiz eski yabancı futbolcularımıza olan borçları Buca Belediyesi'nin de desteği ile ödeyerek transferin önünü açıp, Levent Eriş'le şampiyonluğa oynayacak bir ekip kurmak" şeklinde konuştu.
 
Kariyerinde ilk küme düşme acısını Bucaspor'da yaşadığını söyleyen Levent Eriş ise, "Bucaspor'u eski başarılı günlerine döndürmeyi ben de çok arzuluyorum. Ancak şu an kesin bir açıklamada bulunmak istemiyorum. Her şey önümüzdeki günlerde netleşecek" dedi. Bu arada Başkan Çetin Kayışlı'nın yönetimi olağanüstü toplantıya çağırdığı öğrenildi. Yönetimde tek kuruş vermediği halde dışarıda kulübü eleştiren bazı isimler olduğunu söyleyen Erkan Çimen, olağanüstü genel kurul dahil olmak üzere her türlü seçeneği masaya yatıracaklarını dile getirdi.
 
Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2015, 13:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER