Elmander Şoku

Galatasaray'ın İsveçli golcüsü Johan Elmander, çok kritik Fenerbahçe derbisinde sakatlık şoku yaşadı, mücadeleyi tamalayamadı..

Elmander Şoku

Maçın 17. dakikasında bir atak sırasında Selçuk'un ayağından kayarak aldığı top Elmander'in sakatlanmasına neden oldu. Bu pozisyonda oyun devam etse de, İsveçli oyuncu uzun süre sekmek zorunda kaldı ve kenara değişiklik işareti yaptı. Ancak kenar yönetim kendisini denemesini istedi, ancak bir pozisyonda yine ayağındaki topa yatarak hamle yapılınca kenara alındı ve tedavisi yapıldı. Ayağına şampiyonkuk kupasının önünde bandaj uygulanan Elmander, oyuna geri döndü. Ancak Galatasaray'ın başarılı golcüsü, daha fazla devam edemedi ve 27. dakikada yerini Milan Baros'a bıraktı.
Maçın ilk dakikalarında yaşanan bir pozisyonun ardından sakatlık geçiren ve birkaç dakika sahada kalan Elmander, maçın 22. dakikasında kenar yönetimine devam edemeyeceğini işaret etti. Sahaya giren sağlık görevlilerinin muayenesinin ardından oyuna alınan Galatasaray'ın İsveçli golcüsü Johan Elmander, 4 dakika daha oyunda kaldı.

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2012, 20:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER