Bursaspor'da Antalya Mesaisi Sürüyor

Bursaspor, bu akşam yaptığı antrenmanla Antalyaspor müsabakasının hazırlıklarını sürdürdü.

Bursaspor'da Antalya Mesaisi Sürüyor
Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu nezaretinde gerçekleşen antrenman 1 saat 15 dakika sürdü. Isınma hareketleriyle başlayan antrenman 6’ya 3 kontrol pas oyunu ve taktik çalışmayla devam etti. Yeşil beyazlılar yarın akşam saatlerinde yapacağı antrenmanla Antalyaspor maçı hazırlıklarını sürdürecek.
 
ÖĞRENCİLERDEN TRAFİK PROJESİ
 
Çamlıca Anadolu Lisesi öğrencileri trafikte farkındalık yaratmak için yaptıkları "Kalbinin Sesini Duy, Hız Sınırına Uy" isimli projeyi, yeşil beyazlı futbolculara tanıttılar. Futbolcularla teknik ekip, projede kullanılmak üzere öğrencilerle fotoğraf çektirdi.
 
ABDÜLKERİM-FEHMİZAT BAYRAKTAR KAPISI AÇILDI
 
Bursaspor ile Ankaragücü’nün kardeş kulüp olmasına öncü olan ve 1993 yılında Mardin’de vatani görevini yaparken şehit düşen asteğmen Abdülkerim Bayraktar ile geçen yıl 11 Mart’ta vefat eden kardeşi Fehmizat Bayraktar’ın isimleri, yeni stadın kapısına verildi. Bursaspor ve Ankaragücü taraftarları arasındaki efsane dostluğun mimarı olan Bayraktar kardeşlerin anısını yaşatmak adına Güney Tribünü’nde bulunan kapıya verilen isim bedelini de, bu özel durum nedeni ile Bursaspor Yönetim Kurulu karşıladı.
 
Bu nedenle yapılan törene Kulüp Başkanı Ali Ay, 2’nci Başkan Ali Ademoğlu, altyapılardan Sorumlu Yönetim Kurulu üyesi Ali Turan, Gayrimenkul ve Yatırımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu üyesi Yusuf Arslan, Abdülkerim ve Fehmizat Bayraktar’ın ailesi ve taraftarlar katıldı.
 
Bursaspor’un sahibinin taraftar olduğunu ifade eden Başkan Ali Ay, "Taraftarımızın simgesi, çok sevdiği şehit Abdülkerim ve kardeşi Femizat Bayraktar kardeşler hakkın rahmetine kavuştu. Bizim sembolümüz olan bu arkadaşlar için taraftarlarımız kendi arasında para toplayıp, Teksas Tribünü’nün olduğu kapıya isimlerini vermek istemiş. Bizde, yönetim olarak bu durumu biz üstleniyoruz, parasını da biz vereceğiz, dedik." dedi.
 
Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2016, 20:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER