Bandırma Galatasaray Taraftarlar Derneği Açıldı

Bandırma Galatasaray Taraftarlar Derneği düzenlenen törenle açıldı. Açılış törenine Dernek Başkanı Hakan Yücel, Belediye Başkanı Dursun Mirza, Galatasaray Kulübü Divan Kurulu Üyesi Osman Kocaman ve çok sayıda taraftar katıldı.

Bandırma Galatasaray Taraftarlar Derneği Açıldı
 
Açılışta konuşan Bandırma Galatasaray Taraftarlar Derneği Başkanı Hakan Yücel "Bu günü çok bekledik ancak çok mutluyuz. Galatasaray fikri ve ruhunun, Metin Oktay centilmenliğinin Bandırma’da temsilcisi olacağız. Yapacağımız çalışmalarla derneğimizi çok başarılı noktaya getireceğiz" dedi.
 
Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza’da konuşmasında "Galatasaray ruhu ve fikri Bandırma’da da ortaya çıktı. Belediye başkanı olarak bu gün çok gururluyum. Elbette tüm takımlar bizim takımlarımız bu ülkenin takımları gönlümüzde bir aslan yatıyor oda sarı kırmızı. Spor dostluk kardeşliktir. Zaman zaman bunun dışına çıkılıyor. Ülkemizde biz Galatasaraylılar olarak ne kadar centilmen bir takım olduğumuzu, ne kadar centilmen bir taraftar olduğumuzu her zaman gösteriyoruz, göstermeye de devam edeceğiz. Bizim centilmenliğimizi örnek olsun" şeklinde konuştu.
Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2015, 10:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER