Balıkesirspor İçin Tek Liste Mesajı

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Balıkesirspor’un 15-22 Mayıs’ta yapılacak kongresinde adaylığını açıklayan Feyyaz Çiftçi’yi destekleyeceğini tekrarlarken genel kurula tek listeyle gidilmesini istedi.

Balıkesirspor İçin Tek Liste Mesajı
 
Balıkesirpor’un Ali Hikmet Paşa Tesisleri’nde incelemelerde bulunan Başkan Uğur, "Bugüne kadar hiçbir kongrede 2 liste olmamış. Bu işin usulü, adabı, edebi, tek listedir. Eski yönetim anlayışlı olacak" dedi. Başkan Uğur, Kulüp Başkanı Tuna Aktürk’ün seçimi kazanması halinde destek verip vermeyeceğine ilişkin soruya şu cevabı verdi:
 
"O zaman Balıkesir kaybeder. Benim ismimi anmayana ben destek mi vereceğim? Kendisiyle görüşmemde, (Biz ayrı partilerin mensubu olabiliriz. İleride birbirimizin yüzüne bakacağız. Takımı şampiyon yaptınız, Allah razı olsun. Ama artık bu işi bırakın. Balıkesir bundan zarar görür) dedim. Belediyenin desteği olmadan Balıkesirspor olmaz."
 
TESİSLERİN HALİ HARAP, PERİŞAN
 
Tesislerde futbolcuların odalarını, "harap ve perişan" olarak nitelendiren Belediye Başkanı Uğur, "Öncelikle odaları modern hale getirmemiz, sonra da çok acil 14 oda daha yapmamız lazım. Burada futbolcu kalır mı? Transfer yapamazsın, kimse gelmez. Hemen 2 katlı bir inşaata başlayıp, sonra da diğer kısımlarına devam edelim" diye konuştu.
 
Başkan Uğur, şampiyonluk kutlamaları sırasında eski belediye başkanı İsmail Ok anons edilirken Vali Ahmet Turhan’la kendisinin davet edilmemesini de eleştirdi.
 
 
Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2014, 12:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER