Antalyaspor'da 'Süper' Kutlama

Antalyaspor yönetimi, futbolcular ve teknik heyet bir yıl aradan sonra Süper Lig’e yeniden yükselmesini düzenlenen etkinlikte taraftarıyla kutladı.

Antalyaspor'da 'Süper' Kutlama
Spor Toto Süper Lig’e bir yıl aradan sonra yeniden yükselen Antalyaspor’da kupa coşkusu devam ediyor. Sabancı Kongre ve Fuar Merkezi (Cam Piramit) yanında düzenlenen etkinlikte yaklaşık 1000 taraftar, Antalyasporlu futbolcular, teknik heyet ve yönetimle bir araya geldi. Etkinlikte sahneye önce yönetim kurulu üyeleri ardından da futbolcular çağrıldı. Şampiyonluk kupasını sahneye çıkaran Diarra, taraftardan yoğun ilgi gördü. Emrah, Erman ve Lokman’a sevgi gösterisinde bulunan taraftarlar, meşalelerle tezahürat yaptı. Gecede Osman ise sahneye çıktığında gözyaşını tutamadı. Marşlarla Süper Lig’e yükselmenin coşkusunu yaşayan futbolcular, taraftarı selamladı.
 
Etkinlikte 4 senedir Antalyaspor forması giyen Emrah Başsan, kırmızı beyazlı takımda oynamaktan gurur duyduğunu belirtti. Antalyaspor formasını elinden geldiği kadar giyeceğini söyleyen Emrah’a taraftar, ‘Gitmek yakışmaz sana. Bırakıp gitme. Süperstar’ tezahüratı yaptı. Antalyaspor’u çok sevdiğini dile getiren Emrah, “Bazı şeylerin sözünü vermiyorum. Süper Lig’de her şeyin çok daha iyi olacağını düşünüyorum” dedi. Diarra ise Süper Lig’de çok daha iyi başarılara imza atmak istediklerini söyledi.
 
Antrenör Yusuf Şimşek de Antalyalı olarak Antalyaspor’la şampiyonluk yaşamanın en büyük hayali olduğunu belirtti. Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer ise “Geçen yıl küme düştük. Yılmadık. Mücadele ettik yeniden yükselmenin sözünü verdik ve bu sözümüzü tuttuk” diye konuştu. Etkinlik sonunda futbolcular, taraftarla ‘Akdeniz Akşamları’ adlı şarkıyı söyledi.
Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2015, 22:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER