Ahmet Çakar sosyal medyada Göztepelilerin diline düştü

Ünlü spor yorumcusu Ahmet Çakar'ın, Göztepe maçı hakkındaki yanlış tahminleri, sosyal medyada binlerce kez paylaşıldı.

Ben TV - Tanınmış spor yorumcusu ve eski hakem Ahmet Çakar'ın Cuma günü oynanan Başakşehir-Göztepe mücadelesine yönelik maçtan önce gerçekleşen programlardaki sözleri, Çakar'ı sosyal medyanın diline düşürdü.

Devamlı konuk olarak yer aldığı bir spor programıyla, bir skor tahmin programında karşılaşma öncesi Göztepe'ye hiç şans tanımayan Çakar, hem Başakşehir'in Göztepe'yi yenip şampiyonluğunu ilan edeceği kesin bir dille ifade ediyor. Hatta Çakar, son derece kendinden emin bir şekilde program yönetmenine video kayıtlarını saklamasını söylüyor. 

Skor tahmin programındaysa sunucunun Başakşehir-Göztepe maçını sorması üzerine Çakar, "Geç, geç, geç... Yılın, yüz yılın bankosu" ifadesini kullanarak Göztepe'ye hiç şans tanımadığını ilan ediyor.

SOSYAL MEDYADA BİNLERCE PAYLAŞIM VE YORUM...

Çakar'ın böylesi kesin konuşması karşısında Göztepe'nin ligin liderini deplasmanda 2-0'lık skorla geçmesiyse sosyal medyada adeta olay oldu. Göztepe taraftarları Çakar'ın konuştuğu videoları paylaşıp esprili göndermeler yaparken, yine Ahmet Çakar'ın sosyal medya hesaplarındaki paylaşımların altını dolduranlar da Göztepeliler oldu.
 

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2019, 17:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER