'Verdiğimiz Sözlerin Takipçisi Olacağız'

Birinci bölgeden milletvekili seçilen Bakan Eroğlu seçim sonrası ilk değerlendirmesinde “Verdiğimiz bu sözlerin takipçisi olacağım. İzmirli vatandaşlarımız müsterih olsun İzmir’in bir neferi olarak şehrimiz için gereken ne varsa yapmak için büyük bir gayret içinde olacağız” mesajı verdi.

'Verdiğimiz Sözlerin Takipçisi Olacağız'
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu 2015 milletvekili seçimlerine İzmir’in yaklaşık yüzde 87’lik bir katılım gösterdiğini ifade ederek “İzmir’e bu katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum. İzmir’e verdiğimiz sözlerin takipçisi olacağız” diye konuştu.
 
Bu seçimlerde de milletin tekrar AK Parti’yi birinci parti yaptığını vurgulayan Prof. Dr. Veysel Eroğlu “Bir Türkiye mozaiği olan İzmir’imizde huzur ve sükûnet içinde bir seçim gerçekleştirilmiştir. Seçim çalışmalarımızın başladığı ilk günden itibaren bizi yalnız bırakmayan vatandaşlarımıza, programlarımızı takip eden basın mensuplarımıza, huzur ve güvenliği sağlayan emniyet görevlilerine teşekkür ediyorum. Ayrıca seçim günü sandıklarda vazife yapan vatandaşlarımıza ve teşkilatımızın değerli üyelerine ve siyasi parti temsilcilerine teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.
 
Ülke genelinde halkın teveccühü ile tekrar birinci parti olduklarının altını çizen Prof. Dr. Eroğlu “Seçim neticelerinin vatanımıza, milletimize ve tabi ki İzmir’imize hayırlı olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.
 
Seçim çalışmaları boyunca İzmir için bazı projeleri açıkladıklarını belirten Eroğlu “Verdiğimiz bu sözlerin takipçisi olacağım. İzmirli vatandaşlarımız müsterih olsun İzmir’in bir neferi olarak şehrimiz için gereken ne varsa yapmak için büyük bir gayret içinde olacağız” şeklinde konuştu.
 
Seçim neticelerini İzmirliler ile birlikte takip etmek istediğini vurgulayan Eroğlu, sandıklar açıldıktan sonra AK Parti İzmir İl Başkanlığı’nda bir değerlendirme toplantısı yaptıklarını ve seçim akşamı annesinin Ankara’da yoğun bakımda tedavisinin devam etmesi sebebiyle ayrılmak zorunda kaldığını sözlerine ekledi.
Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2015, 13:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER