'Muhalefet Hayal Kuruyor'

Deniz üzerine kurulan Ordu-Giresun Havalimanı'nın açılış töreni bugün yapıldı. Açılış töreni nedeniyle düzenlenen mitingde Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan birer konuşma yaptı

Ordu-Giresun Havalimanı’nın bugün düzenlenen törenle hizmete açıldı. Başbakan Ahmet Davutoğlu alana inmeden önce, uçağın kokpit camından Ordu-Giresun Havalimanı’nı inceledi.
 
Ordu-Giresun Havalimanı’nda tarifeli seferlerin başlamasıyla birlikte yolcular da havalimanına geldi. Açılış gününe bilet alarak havalimanına gelen yolcular iç ve dış hatlar kapısından içeri alındı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun gelmesi sebebiyle sıkı güvenlik tedbirlerinin alındığı havalimanında yolcular bir sorun yaşamadan check-in işlemlerini yaptılar.
 
MUHALEFET HAYAL KURUYOR
 
Açılış töreninde konuşan Başbakan Davutoğlu şunları söyledi:
 
Ak Parti’nin mega projeleri hayata geçtikçe Kılıçdaroğlu da kendince mega hayaller kurmaya başladı. Ama fark şu biz hayalleri gerçek yaparız o hayal kurar. Dünyanın en büyük havalimanı İstanbul’da inşa ediliyor. Kim inşa ediyor? Yine duysunlar. Dünyadaki en uzun kuleli asma köprü, 3. Köprü’yü inşa ediyoruz. Kanal İstanbul’un proje çalışmaları hızla ilerliyor. Dünyada ilk kez 3 katlı tünelle iki kıtayı birleştiriyoruz. Kılıçdaroğlu yeni keşfediyor coğrafyayı. Biz o merkezleri birleştiriyoruz. Biz onları yazdık, inşa ettik. Biz tarih yazıyoruz o arkadan takip ediyor.
 
Dünyanın en uzun 4. Asma köprüsünü İzmit Körfezi’nde inşa ediyoruz. Dünyanın en uzun ikinci çift tüp tünelini Ovit’te inşa ediyoruz.
Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2015, 17:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER