Müezzinoğlu'dan Başlık Önerisi

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, "550 milli ve yerli vekil istiyorum" açıklamasının ardından, bir gazetede yeralan, aralarında kendi fotoğrafının bulunduğu bazı milletvekilleri için, "Tayyip’e göre bu AKP’liler ne" haberiyle ilgili olarak, “Bana ’milli mi?’ diye soran gazete manşetine yarın sabah ’Atatürk milli mi?’ diye soru sormasını ben öneririm" dedi.

Müezzinoğlu'dan Başlık Önerisi
Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu seçim bölgesi Bursa’da bu sabah Merkez Nilüfer ilçesindeki Eğridereliler Derneği’ni ziyaret etti. Burada gazetecilerin bayramını kutlayan Mehmet Müezzinoğlu, dernek çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “550 milli ve yerli vekil istiyorum" açıklamasının ardından bir gazetede yeralan, aralarında kendi fotoğrafının da bulunduğu 10 milletvekiline ilişkin “Tayyip’e göre bu AKP’liler ne?" haberine tepki gösterdi. Müezzinoğlu, “Bana ’milli mi?’ diye soran gazete manşetine yarın sabah ’Atatürk milli mi?’ diye soru sormasını ben öneririm. Bu kadar akıl, izan ve mantık dışı" dedi.
 
HACDAKİ FACİA
 
Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Mina’daki izdihamda hayatlarını kaybeden Türk hacıların isimlerinin sorulması üzerine, "Şu anda Diyanet İşleri Başkanımız orada. Bize de sayı ve isim bazında net bir bilgi gelmedi. Cumadan sonra sayın Diyanet İşleri Başkanımız ile bir telefon görüşmesi yapacağım. O zaman sağlıklı bir son durum bilgisi alınabilir. Sonrada bir açıklama yapılabilir. Şu anda herhangi ilave bir bilgi bende yok" diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2015, 13:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER