'Herkes İçin Adalet Olsun'

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal, "Herkes için demokrasi, herkes için adalet, herkes için eşitlik olsun istiyoruz" dedi.

'Herkes İçin Adalet Olsun'
DP Genel başkanı Gültekin Uysal, Eskişehir’de partisinin Atatürk Spor Salonu’nda düzenlediği Eskişehir, Bursa, Bilecik, Kütahya, Afyonkarahisar ve Burdur milletvekili adaylarının tanıtım toplantısına katıldı. Uysal partililere hitaben yaptığı konuşmada değişimi önce siyasette başlatacaklarını söyledi. Uysal, "Demokrat Parti’nin iktidar olduğu, belediye başkanlıklarının olduğu, milletvekilliklerinin çıktığı dönemlerde nimetlerinden yararlanan insanlar, şimdi adaylık döneminde bizlerden vebalı gibi kaçtı. Ama bu dönemde Demokrat Partisi’nin yükünü taşıyan genç arkadaşlarımız bize nasıl isterseniz fark etmez diyerek adaylıklarını bizlere bıraktılar. Herkes için demokrasi, herkes için adalet, herkes için eşitlik olsun istiyoruz. Milletin istek ve öncelikleri doğrultusunda hareket etmekteyiz. Yapılan doğruları, öz güvenli parti olarak dün de alkışladık, bugün de alkışlarız. Yapılacak şeylerde bugün olduğu gibi yarın da doğruya doğru, yanlışa yanlış deriz" diye konuştu. 
 
Yapılan konuşmaların ardından DP’nin Eskişehir, Bursa, Bilecik, Kütahya, Afyonkarahisar ve Burdur milletvekili adayları tek tek partililere tanıtıldı.
Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2015, 20:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER