600 Bin Mektupla Hemşehrilerinden Oy İstedi

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Konya’da hemşehrilerinin ev adreslerine gönderdiği yaklaşık 600 bin mektupla, hem partisi için oy istedi, hem de 6 Haziran’da yapacağı mitinge davet etti.

600 Bin Mektupla Hemşehrilerinden Oy İstedi
Başbakan Ahmet Davutoğlu, seçim bölgesi Konya’da, mektupla partisine destek istedi. Davutoğlu’nun hemşehrilerinin ev adreslerine PTT aracılığıyla gönderdiği mektubun yaklaşık 600 bin adet olduğu belirtildi. Mektubuna, ’Bugüne kadar Ak Parti’ye destek vererek milletimize dik durma şeref ve onurunu yaşattığın için sana, ailene ve bütün dostlarıma teşekkür ediyorum’ diyerek başlayan Davutoğlu, seçimlerde partisine destek verilmesini istedi. Mektupta, ’’Konya’nın bir evladı olarak seçime kendi vicdanının sesini dinleyerek tercihini kullanacağından ve desteğini esirgemeyeceğinden eminim. 7 Haziran seçimlerinde Ak Parti’ye vereceğin oy ile bu büyük ülkenin onurlu vatandaşlarının hak ettiği bir geleceğe mühür vurmuş olacaksın. Konya adına Türkiye’nin yükselişine yapacağın öncü katkıyı asla unutmayacağım’’ denildi.
 
Davutoğlu, mektubunda 6 Haziran günü Konya’da yapacağı mitinge de davette bulunurken, Dışişleri Bakanlığı döneminde de 2011 yılında yapılan genel seçimlerde hemşehrilerinin ev adreslerine mektup gönderip, oy istemişti.
Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2015, 12:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER