Ümit Özdağ'a ilişkin kulislerde yeni iddia!

Ahmet Takan, Korkusuz'daki bugünkü yazısında son dönemdeki çıkışıyla gündeme oturan Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'a ilişkin kulis bilgisine yer verdi.

Ümit Özdağ'a ilişkin kulislerde yeni iddia!

Korkusuz gazetesi yazarı Ahmet Takan, bugünkü köşe yazısında  Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'a ilişkin kulis bilgisi verdi.

"Ümit Özdağ’ın rüzgarı arkasına almasıyla birlikte bundan sonraki süreçte “sığınmacılar” sorunundan çıkıp rotayı, eleştiri oklarını tamamen önce İYİ Parti sonra da CHP’ye çevireceği iddialar arasında." diye yazan Ahmet Takan, "Zafer Partisi’nin oy potansiyeli ile ilgili yapılan tahminlerde, vaktiyle, Cem Uzan’ın Genç Parti ile yaptığı çıkışları hatırlatıp, “Şu anda en az yüzde 3, böyle giderse yüzde 7’yi çok rahat bulur” iddiasında bulunanlar var.." ifadelerini kullandı.

ÜMİT ÖZDAĞ'IN ASIL HEDEFİ O İSMİN KOLTUĞU

Ahmet Takan, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'ın MHP Genel Başkanlığını istediği iddiasının kulislerde yer aldığını söyleyerek, "Ümit Özdağ’ın gözü MHP Genel Başkanlığında. Oraya doğru çok emin ve sağlam adımlarla ilerliyor." yazdı.

İttifak konusunda ise Muharrem İnce ile hareket edebileceğini yazan Ahmet Takan, "Zafer Partisi, Muharrem İnce’nin Memleket Partisi ile ittifak halinde seçimlere girecek. Bu ittifakın Cumhurbaşkanı adayı da Muharrem İnce olacak." görüşünü savundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER