Konak'ta flaş adaylık! Hakan Tartan yeniden aday!

Yerel seçim öncesi CHP'de aday adaylığının son günü yaşanırken, Konak'ta flaş bir adaylık yaşanıyor. Bir önceki dönem ilçede belediye başkanlığı görevini üstlenen Dr. Hakan Tartan, bir kez daha göreve aday olduğunu açıkladı.

Konak'ta flaş adaylık! Hakan Tartan yeniden aday!

Ben HABER - Cumhuriyet Halk Partisi'nde aday adaylığının son günü yaşanırken, açıklamalar da arka arkaya geliyor. İzmir'in merkez ilçesi olan Konak'ta flaş bir adaylık açıklaması da 56. Hükümet'te Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile bir önceki dönem Konak Belediye Başkanlığı görevini üstlenen Dr. Hakan Tartan'dan geldi.

Adaylık açıklamasında dikkat çekici ifadeler kullanan Tartan, Sema Pekdaş'a hizmetlerinden ötürü teşekkür ederken, kendisine yeniden aday olması için çok sayıda talep geldiğini söyledi.

İŞTE TARTAN'IN AÇIKLAMASI

"1992 yılında kurucusu ve il yöneticisi, 2009-2014 yılları arasında Konak Belediye Başkanı olma onurunu yaşadığım CHP'den, yeni seçim döneminde Konak Belediye Başkan aday adayı olduğumu açıklıyorum.

Öncelikle yaptığı başarılı hizmetler nedeniyle Sn. Sema Pekdaş'a teşekkür ediyorum. Bir süreden beri aday adayı olmam konusunda istek, destek ve katkılarını dile getiren sivil toplum kuruluşlarına, muhtarlarımıza, kadın derneklerine, sevgi, barış ve dostluk eksenli dernek, vakıf ve platformlara, ziyaret, telefon, mail ve sosyal medya kanalıyla bana ulaşan yurttaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum.

CHP'nin deneyimli, saygın ve yetkili kurulları gerekli kararları aldıktan sonra Cumhuriyet değerleri, Atatürk ilkeleri, özellikle kadın, çocuk ve yaşlılarımıza sevgi ve saygı yüklü proje ve çalışmalarımla ilgili detayları da sevgili hemşerilerimle paylaşacağım. Sloganım 'Önce Sevgi...'

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2018, 12:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER