Kılıçdaroğlu İzmir ziyaretini bir gün öne çekti

6 Şubat'ta İzmir'e gelmesi beklenen CHP Lideri Kılıçdaroğlu, programını bir gün öne çekti

Kılıçdaroğlu İzmir ziyaretini bir gün öne çekti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 6 Şubat'ta geleceği ve bir dizi temasta bulunacağı İzmir ziyaretini 1 gün öne çekti. 

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu bugün akşam kente gelerek İzmir’de yaşanan sel fekaletinde yaşamını yitiren Hıdır Öztürk ve Kağan Soydan’ın ailelerini ziyaret edecek.

CHP Liderine, CHP İl Başkanı Deniz Yücel, Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ile Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç da eşlik edecek. 

Kılıçdaaroğlu Cumartesi günü “tarım” konulu sunum yapacak. Toplantıda, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer tarım ve hayvancılık faaliyetlerine ilişkin yapılan projeleri anlatacak.

Saat 11.00’de buradan Narlıdere’ye geçmesi planlanan Kılıçdaroğlu, Soyer ve bürokratlardan bu kez tünelde metro inşaatındaki son durumla ilgili brifing alacak.

Metro şantiyesindeki çalışmaların ardından Konak’ta yapılan programa katılacak olan Kılıçdaroğlu Güzelyalı Mithatpaşa Caddesi’ndeki esnafı ziyaret edecek. Selde su baskınlarından etkilenen vatandaşları dinleyecek. Temaslarını tamamlandıktan sonra kentten ayrılacak. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER