İYİ Parti’den İZSİAD’a ziyaret

İZSİAD Yönetim Kurulu olağan toplantısına, İYİ Parti heyeti konuk oldu. İYİ Parti Genel Başkan Danışmanı Taylan Yıldız, İzmir İl Başkan Yardımcıları Serap Özöktem ve Evren Gülay ile il yöneticileri İrfan Anbar, Aysun Yılmaz ve Nihal Pala, yaklaşan yerel seçimler öncesi kendilerini tanıttı, çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

İYİ Parti’den İZSİAD’a ziyaret

  Türk siyasetinin, asıl sorunları konuşmadığını, çözüm odaklı olmadığını, sürekli tartışma ürettiğini ve geleceği kurgulama adına hiçbir şey yapmadığını ifade eden Yıldız, “İYİ Parti olarak kendimizi hiçbir siyasi ideolojiye konumlandırmıyoruz. Herhangi bir partinin muadili, yakını ya da karşıtı değiliz. Onlardan çok daha ilerideyiz, ileriyi, geleceği düşünüyor ve kurguluyoruz. Halkımızla dirsek temasındayız. Sorunları ve çözüm yollarını biliyoruz. Özellikle de gençlerimize barış ve huzur dolu, çalışıp ürettikleri ve kazanabildikleri bir gelecek sağlamak istiyoruz” dedi.

KÜÇÜKKURT BAŞARI DİLEDİ

İZSİAD Başkanı Hasan Küçükkurt da kısır siyasi çekişmelerin kimseye faydası olmadığını, ülkeye ve insanına zaman kaybettirdiğini dile getirdi, “Tasarruf eden, çalışan, başta katma değeri yüksek ürünler olmak üzere ihtiyaç duyulan her alanda yerli üretim yapabilen, geleceğe odaklanan, ortak paydalarda milli ve birlik ve beraberliğini en üst düzeyde sergileyen bir Türkiye, en büyük hayalimiz. Bu yolda sizlere de başarılar diliyoruz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER