Hamza Dağ'dan CHP'li Özgür Özel'e sert sözler!

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, hükümeti hedef alan ifadelerde bulunmuş, "Saray rejiminin sonu geliyor" ifadelerine AK Parti'li Dağ'dan tepki geldi.

Hamza Dağ'dan CHP'li Özgür Özel'e sert sözler!

BEN HABER - CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel'in "Saray rejiminin sonu geliyor. O son Atatürk'ün kemiklerini sızlatacak bütün bu atamaların, bütün bu liyakatsizliklerin de sonunu getirecek. Herkes şunu bilsin. Bütün devlet memurları. Görevini devlet memuru gibi yapan devlet memurları. Hangi ülkeye hizmet ettiğini bilen çok değerli bürokratlar hiç korkmasınlar. Türkiye Cumhuriyeti Devleti gelir, saat gibi işlemeye başlar. O saatin en kıymetli çarkları da siz olursunuz. Eğer ki koltuğunuza liyakatla oturdunuz, devletinize sadakatla çalışıyorsanız." açıklamalarına AK Parti İzmir cephesinden tepki geldi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, Özel'in açıklamasına sosyal medya hesabından tepki gösterdi ve şunları paylaştı;

"Bu darbe ağızlarına çok alıştık. Darbe süreçlerinde ya 3 maymunu oynarsınız ya da kaçacak delik ararsınız. Bunu 27 Nisan ve 15 Temmuz’da gördük. Biz aynı yerdeyiz, adresimiz de belli. Sürekli bu şekilde rüzgar yapıyorsun ama bu memlekete bir yel değirmeni kadar faydan yok."

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2020, 21:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER