CHP’de üç vekilin istifasına Erdoğan yorumu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, üç milletvekilinin CHP'den istifa etmesiyle ilgili konuştu: Ayaklarına taş değse AK Parti'yi suçluyorlar. Parti içi kavgalardan AK Parti'yi mesul tutmak yüzsüzlüktür, pişkinliktir, siyasi arsızlıktır

CHP’de üç vekilin istifasına Erdoğan yorumu

Partisinin Adana, Antalya, Bursa ve Muğla kongrelerine online olarak katılan Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP’de yaşanan milletvekili istifalarıyla ilgili ilk kez konuştu:

SİYASİ ARSIZLIK

– Daha önce milletin gündemini haftalarca “Külliye’ye giden CHP’li” diye meşgul etmişlerdi. Sonra bu kuyruklu yalanların CHP Genel Merkezi’nde üretildiği ortaya çıktı. Ayaklarına taş değse AK Parti’yi suçluyorlar. Parti içi kavgalardan AK Parti’yi mesul tutmak yüzsüzlüktür, pişkinliktir, siyasi arsızlıktır.

SADECE İSİM BENZERLİĞİ VAR

– Şimdi de partilerinde yaşanan istifalar dolayısıyla bizi hedef alıyorlar. Kime sorsanız Atatürk’ün CHP’si ile Kılıçdaroğlu’nun CHP’si arasında sadece isim benzerliği olduğunu söyleyecekler. Siz gizlemeye çalışsanız da millet sizin kimlerle yol yürüdüğünüzü, hangi kirli pazarlıkları yaptığınızı görüyor.

– Bu millet 520 gündür evlat nöbeti turan anneleri ziyaret etmediğinizi de biliyor. CHP Genel Başkanı FETÖ’cüler için Ankara’dan İstanbul’a terörist uzantılarıyla yürüdü. Gezi olaylarından itibaren nerede bir provokasyon varsa CHP’liler daima ön saflarda yer aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER