CHP Konak'ta büyük buluşma

CHP Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, hafta sonu gerçekleşen PM'de Konak Belediye Başkan adayı olarak açıklanmasının ardından, mevcut başkan Sema Pekdaş'ı makamında ziyaret etti.

CHP Konak'ta büyük buluşma

BEN TV - Cumhuriyet Halk Partisi'nde geçtiğimiz hafta sonu gereçekleşen Parti Meclisi'nin ardından, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve 23 ilçe belediye başkan adayı belli oldu. Bu kapsamda, adı Büyükşehir adaylığı noktasında sıkça geçen Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, Konak'tan aday olarak gösterildi.

Batur; 31 Mart yerel seçimlerinde Konak Belediye Başkan Adayı olarak gösterilmesinin ardından, bugün Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş'ı ziyaret etti. 

Görüşme sonrası sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Pekdaş; “Konak Belediye Başkan Adayı değerli kardeşim Abdül Batur’a ziyaretinden ötürü teşekkür ediyorum. 31 Mart’ta partimizin Konak’ta başarısı için el ele, kol kola dayanışma içinde çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Batur' ise "Konak Belediye Başkanı değerli kardeşim Sema Pekdaş’ı makamında ziyaret ettik. Sıcak karşılaması ve misafirperverliği için çok teşekkür ediyorum. 31 Mart’ta Cumhuriyet Halk Partimizin Konak’ta başarısı için birlikte çalışmaya devam edeceğiz" ifadeleri ile sosyal medyasından paylaşımda bulundu.

Öte yandan Batur bugün saat 15:00'da Konak İlçe Başkanlığı'nı ziyaret edecek.

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2019, 14:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER