Buca'dan Piriştina'ya büyük destek

Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi'nde Buca adayı olarak farklı isimlerin konuşulması üzerine, mevcut Belediye Başkanı Levent Piriştina destekçileri sosyal medyada infial yarattı

Buca'dan Piriştina'ya büyük destek

ADİFE TERYAKİ-BEN TV Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi'nde dün başlayan ve bu sabah saatlerine kadar süren Parti Meclisi'nde gece boyunca hareketli saatler yaşandı. MYK'dan Buca Belediye Başkan Adayı olarak PM'ye gönderilen Aydoğan Hepdemirgil, Parti Meclisi'nde tartışmaların yaşanmasına neden oldu. Hepdemirgil'in adaylığı Parti Meclisi'nde yapılan oylamada  24'ü kabul, 35'i 'ret' oyuyla reddedildi. Bunun üzerine Buca adayının henüz tarihi netleşmeyen bir sonraki Parti Meclisi'nde belirlenmesi kararı alındı.

''NEDEN BAŞKA İSİMLER DÜŞÜNÜLÜYOR?''

Dün akşam saatlerinden itibaren Parti Meclisi'nden kulis bilgilerin sızdırılmasıyla birlikte, PM'de Buca Belediye Başkan adaylığına farklı bir isimin sunulması haberine sosyal medya üzerinden tepkiler yağdı.

Mevcut Belediye Başkanı Levent Piriştina destekçileri “Neden başka isimler düşünülüyor Bucamız 10 Senede nereden nerelere geldi. Çalışan hizmet veren ve memnun kalınan bir kişiyi tekrar aday göstermek neden bu kadar zor?” yorumunda bulunarak tepkilerini dile getirdi.

TWİTTER'DA TT LİSTESİNE GİRDİ

Levent Piriştina'nın Başkanlığa devam etmesi için sosyal medya üzerinden 'Buca için Piriştina' adlı bir başlık açan sevenleri, sosyal medyanın en çok yorum alan başlığıyla çok konuşulanlar arasına girdi.

Buca Belediye Başkanı Piriştina da açılan başlığı destekleyerek, yapılan yorumları kendi sosyal medya hesabından paylaştı.

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2019, 14:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER