Bezircilioğlu: Hiç kimsenin emrinde olmayacağım

İYİ Parti İzmir İl Başkan Adayı Sinan Bezircilioğlu, "Partimizde sadece bir kişinin emrinde olacağım. Birincisi tüzel kişilik, diğeri ise tabanca partimizin gerçek sahibi teşkilatımız, tavanda da Meral Akşener'in emrinde olacağım. Asla kimsenin emrinde olmayacağım." dedi.

Bezircilioğlu: Hiç kimsenin emrinde olmayacağım

ÇİĞDEM ÖZEN / BEN HABER

Yİ Parti İzmir İl Başkan Adayı Sinan Bezircilioğlu, “Bende sizler gibi partimin neferiyim. İlk günden beri bu iyilik hareketinin içindeyim. Partimize ilçe teşkilatında çalışarak başladım. Belediye Meclis üyesi adayı oldum, il başkanlığı danışmanlığı yaptım. Bugün bu kurultayda karşınıza il başkanı adayı olarak çıkmak benim için çok büyük onur ve gururudur. Türkiye'nin birinci partisi olma yolunda ilerleyen İYİ Partimizin Türkiye’nin 3'ncü büyük kentinde il başkanlığı yapmak kolay değil biliyorum. Talip olduğum görevin çok meşakkatli bir görev olduğunun farkındayım. Ancak tüm teşkilatlarımız ile çalışarak, çabalayarak bu zor ve meşakkatli dönemin üstesinden gelerek partimizi İzmir’de birinci parti yapmak hedefini ortaya koyacağız." dedi.

"ASLA KİMSENİN EMRİNDE OLMAYACAĞIM!"
Bezircilioğlu, "Bugün bu salonun böyle coşkulu, heyecanlı tıklım tıklım olması da partimizin geleceğine dair umduğumuza umut katmaktadır. 5 yıl önce çıktığımız bu kutlu yolda aldığımız mesafeyi bu salondaki heyecan, dinamizm göstermektedir.  Bu dinamizm, iktidar yolunun ayak sesleridir. Hepinizin yüreğine emeğine gönlüne sağlık. Ülkemiz bugün çok kritik bir süreçten geçiyor. Önümüzde çok çok önemli bir seçim var. Yüzyılın seçimi var. 2023 yılı Cumhuriyetimizin 100'üncü yılı. Aynen 100 yıl önce olduğu gibi çok ciddi bir mücadeleye sahne olacak. Yine 100  yıl önce olduğu gibi bu ülkenin makus talihini bir kez daha yeneceğiz. Mevcut iktidarı siyaseten emekli ederek, ülkemizi normalleştirip, bizi biz yapan değerleri, ülkemizin fabrika ayarlarını tekrar tesis edeceğiz. Bunları bu kadar rahat söylememin tek nedeni İYİ Parti'nin varlığıdır. Bugün Türkiye’mizin içinde  bulunduğu durumdan çıkaran yegane hareket Genel Başkanımızın karanlıkta kalmış ülkemizde yaktığı ışık olan İYİ Parti'dir. Partimiz zor şartlarda, yoksulluklar içinde kuruldu. İlçemizi  kucaklayarak ayrım yapmayacak yönetim anlayışı ile samimiyet içinde teşkilatlarımız ile çalışacak, teşkilatlarımızın emrinde olacağız. Partimizde sadece bir kişinin emrinde olacağım. Birincisi tüzel kişilik, diğeri ise tabanca partimizin gerçek sahibi teşkilatımız, tavanda da Meral Akşener'in emrinde olacağım. Asla kimsenin emrinde olmayacağım. Bağlılığım ve sadakatim sadece teşkilatımıza ve genel başkanımıza olacaktır. Pragmatizmin ilkeleri ve genel başkanımızın hedefleri ilkemiz olacaktır. Gayretimiz partimizi iktidara taşıma gayretidir. Yola çıkarken  hedefimiz her iki bölgeden en az 9 vekil çıkarmaktır" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2023, 18:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER