Başkan Batur: Örgütüme teşekkür ediyorum!

Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi'nden 31 Mart yerel seçimleri için Konak Belediye Başkan Adayı olarak ilan edildi. Başkan Batur sosyal medya hesabından teşekkür mesajı yayınladı

Başkan Batur: Örgütüme teşekkür ediyorum!

Narlıdere’de 4 dönem belediye başkanlığı görevini yürüttükten sonra İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı noktasında başvuru yapan Abdül Batur, genel merkez tarafından Konak’a aday gösterildi.

Başkan Batur sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezimizin takdirleriyle İzmir'imizin kalbi Konak'ta, 2019 Yerel Seçimlerinde halkımız için hizmete aday gösterildim. Bana bu onurlu görevi veren başta Genel Başkanım Kemal Kılıçdaroğlu’na, Parti Meclisi ve Merkez Yönetim Kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum. Ayrıca Aday adaylığım sürecinde İzmir İl Başkanımıza, CHP İzmir Milletvekillerimize, Narlıdere İlçe Başkanımıza ve ilçe örgütümüzün kadın ve gençlik kolları ile partililerimize desteklerinden dolayı şükranlarımı sunuyor, her zaman yanımızda olduğunu hissettiren derneklerimize, sivil toplum örgütü temsilcilerimize, meslek örgütlerimize ve değerli İzmirlilere şahsıma gösterdikleri ilgi ve sonsuz destek için çok teşekkür ediyorum.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER