AK Partili Sürekli'den CHP'ye Menemen çıkışı!

Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy'un tutuklanmasının ardından da sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Sürekli; "CHP İzmir’i ‘elde var bir’ olarak gördükçe bu vahim tablolar yaşanmaya devam edecek" dedi.

AK Partili Sürekli'den CHP'ye Menemen çıkışı!

Geçtiğimiz günlerde CHP'den istifa eden Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy'un tutuklanmasının ardından da sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan AK Parti İzmir İl Başkanı Sürekli CHP'yi hedef aldı.

İşte Sürekli'nin o mesajı:

"CHP; İzmir’i ‘nasıl olsa bizimdir’ mantığı ile gördükçe hata üstüne hata yapıyor. FETÖ bağlantısı belgelenen Urla’dan sonra Menemen’de aday yaptığı belediye başkanı Aksoy’un zimmet, irtikap, rüşvet gibi çok ağır suçlamalarla yargı önüne çıkması da bunu gösteriyor.

Son dakika hamlesiyle belediye başkanlarını partiden ihraç etmek istemeleri; yaptıkları tercih hatasından muafiyet sağlamaz! Yaşananlar her şeyden önce İzmir halkının ve seçmeninin hakkını gasptır.

Görünen o ki; CHP İzmir’i ‘elde var bir’ olarak gördükçe bu vahim tablolar yaşanmaya devam edecek; yerel hizmet noktasında zaten 3. Ligde olan İzmir’i amatör kümeye düşüren; daha da ötesi halka rağmen iş yapan bu zihniyete 2024’te İzmirliler hak ettiği yanıtı verecektir!"

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER