AK Partili Mehmet Metiner'den o fotoğraf karesine tepki!

AKP eski milletvekili Mehmet Metiner, Twitter hesabından AKP’nin eski kadrosuna ait bir fotoğraf paylaştı

AK Partili Mehmet Metiner'den o fotoğraf karesine tepki!

Metiner’in paylaştığı fotoğrafta, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, şimdiki DEVA Partisi lideri eski AKP’li Bakan Ali Babacan, şimdiki Gelecek Partisi lideri eski AKP’li Başbakan Ahmet Davutoğlu, şimdiki CHP Milletvekili eski AKP’li başbakan yardımcısı Abdüllatif Şener, AKP Kurucular Kurulu Üyesi Abdülkadir Aksu ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın yer aldığı görüldü.

Erdoğan’ın o fotoğraf yanında yer alan isimlerden sadece Abdülkadir Aksu’nun AKP’de siyasete devam ettiğini hatırlatan Metiner, “Bu karedekilerden geriye A. Aksu kaldı. En tepeye taşıdıkların ihanetine uğramak ne acıdır” ifadelerini kullandı.

Metiner devamında, “Makamların değiştirmediği/değiştirmeyeceği insanlardan olmak lazım. Yüce Pir ne güzel der: ‘Dönen dönsün ben dönmezem yolumdan.’ Beklentisiz yoluna devam eden hasbilere bin selam” diye belirtti.

Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2020, 19:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
Edeb YaHu
Edeb YaHu - 12 ay Önce

Baştan sona yanlış 'en tepeye taşıdıkların' değil 'seni tepeye taşıyanlar' doğrusu. 'ihanete uğramak' değil, 'seni oraya taşıyanları dalevere dubara ıle ayaklarını kaydırma' doğrusu.

SIRADAKİ HABER