AK Partili Baran'dan Karşıyaka çıkışı: Yolları asfaltlayın Kılıçdaroğlu geliyor

AK Partili Meclis Üyesi Ahmet Uğur Baran, Kılıçdaroğlu'nun Karşıyaka'ya geleceği haberi üzerine; “Yolları asfaltlayın, Kılıçdaroğlu geliyor” çıkışında bulundu. 

AK Partili Baran'dan Karşıyaka çıkışı: Yolları asfaltlayın Kılıçdaroğlu geliyor

BEN HABER - Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay ve İlçe Başkanı Murat Serdar Koç, CHP Lideri Kılıçdaroğlu’na yaptığı ziyarette, Kılıçdaroğlu'nu yapılması planlanan açılışlar için Karşıyaka’ya davet etti. 

Kılıçdaroğlu’nun bu davete sıcak baktığı  ve 1 1,5 ay içinde Karşıyaka’ya gelebileceği ifade edilirken; bu habere AK Parti Karşıyaka ve İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi üyesi Ahmet Uğur Baran'dan çok konuşulacak bir tepki geldi.

Baran, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, ‘Yolları asfaltlayın, Kılıçdaroğlu geliyor' diyerek, Karşıyaka Belediyesi'ne ‘hizmet' eleştirisinde bulundu.

İşte o mesajlar:

YOLLARI ASFALTLAYIN, KILIÇDAROĞLU GELİYOR!
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ilçemize geleceğini duyunca hemşerilerimize ben de bir duyuru yapmak istiyorum. Yollarınız, çamur ve çukur deryası mı?

Belediye, imar konusunda sizleri mağdur mu ediyor? Belediye sizi muhatap kabul etmiyor mu? O zaman derdinizi Kılıçdaroğlu’na anlatın ki o da belediyeye talimat versin. “Gel artık Karşıyaka’ma, asfalt döktüm yollarına...” diyen zihniyete bir tebessüm olsun...

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER