AK Partili Baran'dan 'Cumhuriyet planları' çıkışı

AK Partili Ahmet Uğur Baran, dün gerçekleşen Karşıyaka Belediye Meclisi'nde "Kılıçdaroğlu istedi diye plan revizyonuna gidildi. Oysa Karşıyaka Belediye Başkanı bu yönde talebimizi reddetmişti. O halde önergelerimizi bundan sonra CHP Genel Merkezi'ne mi verelim" dedi.

AK Partili Baran'dan 'Cumhuriyet planları' çıkışı

Karşıyaka Belediye Meclisi Nisan ayı birinci oturumu, dün Meclis Başkanvekili Atilla Baysak'ın başkanlığında, Karşıyaka Zübeyde Hanım Nikah Sarayı'nda gerçekleştirildi.

Oturuma, AK Partili Meclis üyesi Ahmet Uğur Baran'ın sözleri damga vurdu.

"BUNDAN SONRA ÖNERGELERİMİZİ CHP GENEL MERKEZİNE İLETELİM"

Cumhuriyet Mahallesi ile ilgili imar planı değişikliğinin ilgili komisyona sevk edilmesinin ardından söz alan AK Partili Baran; "Planın revize edilmesinde bir sıkıntı yok. Bunu vatandaşlar da bizler de dile getirdik. Şimdi burada bir yanlış varsa düzeltilir diye savunmaya geçildi. Bu konu, Kılıçdaroğlu'nun talimatıyla gündeme geldi, bizim önümüze getirildi. Vatandaş açısından iyi bir adım atıldı, kabul. Biz değişiklik konusunu belediye başkanımıza ilettiğimizde, reddetti. Madem ki Kılıçdaroğlu'nun dediği oluyor, bundan sonra önergelerimizi CHP Genel Merkezine iletelim" dedi.

İşte Meclis'e damga vuran o konuşma:

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2021, 09:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER