AK Partili Ataş: Erdoğan'ı başkan yapmadan eşimiz bize haramdır

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, partisinin aday tanıtım programında konuştu

AK Partili Ataş: Erdoğan'ı başkan yapmadan eşimiz bize haramdır

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, partisinin Bolu İl Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programında yaptığı konuşmada "Recep Tayyip Erdoğan’ı bu ülkede başkan yapmadan bize uyku haramdır. Bize çoluk çocuğumuz, ailemiz haramdır. Eşimiz, dostumuz haramdır" ifadelerini kullandı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, partisinin Bolu İl Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar ve aday tanıtım programında konuştu.

Yaptığı konuşmasında 24 Haziran seçimlerinin Türkiye'nin gelecek yüzyılını şekillendireceğini öne süren Ataş, "Şu son dönemde büyüme oranı ile dünya şampiyonu olan ülkemizi hazmedemeyen çevreler, şimdi 24 Haziran seçimleri sonrasında yeni yönetim sistemi ile nasıl bir Türkiye'yi inşa edeceğimizi dışımızdaki Türkiye düşmanları bizden çok daha iyi biliyorlar" dedi. 

"ERDOĞAN'I BAŞKAN YAPMADAN BİZE EŞİMİZ HARAMDIR" 
 
Konuşmasında "Türkiye’nin önünü kesmek istiyorlar" diyen Ataş, sözlerinin devamında şu cümleleri sarf etti: "Bölgesinde söz sahibi olan Türkiye’yi arzu etmiyorlar. Yapılmak istenen budur. Onlara verilecek en güzel cevap 27 günlük seçim süreci boyunca bize uyumak haramdır. Recep Tayyip Erdoğan’ı bu ülkede başkan yapmadan bize uyku haramdır. Bize çoluk çocuğumuz ailemiz haramdır. Eşimiz dostumuz haramdır. Bu seçim farklı bir seçimdir. Bu seçim ülkemizin gelecek 100 yılını şekillendirecek en önemli dönüm noktalarından bir tanesidir. Onun için işimizi sağlam tutmamız lazım.” 

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2018, 10:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER