AK Parti Menemen İlçe Başkanı Çelik mazbatasını aldı

AK Parti Menemen İlçe Başkanı Ahmet Can Çelik, mazbatasını aldı

AK Parti Menemen İlçe Başkanı Çelik mazbatasını aldı

Partinin 7. Olağan İlçe Kongresinde seçilen Ahmet Can Çelik, Menemen İlçe Seçim Kuruluna giderek mazbatasını teslim aldı. 

Çelik, gazetecilere, Menemen'e hizmet etmek için geldiklerini söyledi.

Menemen'in sorunlarına öncelik vereceklerini kaydeden Çelik, "Biz bu halkın yanında olacağız ve sorunlarını gidereceğiz. Hedeflerimiz doğrultusunda inandığımız yolda yürümeye devam edeceğiz." dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Colabo
Colabo - 12 ay Önce

Akparti il ve ilçe başkanları gençlik ve kadın kolları bunlar hiç bir toplumun içinde değiler kimse bunları tanımıyor dürüst koşturan insanlarında küstürdüler .

İsmet  bayram
İsmet bayram - 12 ay Önce

Ben uğurmumcu mahlesinde oturuyorum önceliklen mazbatınız hayırlı olsun olurki birgün belediye başkanı olursanız menemenin alt yapısını deyiştirin logarların pis kokusundan gezemiyoruz parklarda 1998 yılında yapılan eski damir pırofil oturaklarda yazın ısınıyor kışın bu oturaklar buz tutuyor oturamıyoruz bunların deyişmesini rica ediyoruz birde dağıtılan yardımları ele alın örneyin doğalgazlı evlere kömür vermeyin durumu iyi olanlara koli koli erzak vermeyin gerçekten yardıma muhtaç olanlara veriniz benim komşularımın evlerinde evlerinde 2 veya 3 adet tabletleri var olan ayleler bu günlerde gelip partiye üye olmuşlar sırf bu gibi yardımları alsınlar diye bunları takip edelim yoksulun hakkını yoksullara yedirelim saygılarımla arz ederim

SIRADAKİ HABER