AK Parti'den CHP'nin İzmir adayına ilk yorum

Mehmet Acet'in sunduğu Başkent Kulisi programının konuğu olan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

AK Parti'den CHP'nin İzmir adayına ilk yorum

CHP'nin İzmir adayı için AK Parti'den ilk yorum AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ'dan geldi.

Kanal 7'de Mehmet Acet'in sunduğu Başkent Kulisi programında konuşan Dağ şunları söyledi;

"ALLAH KİMSEYİ CHP'DE AKTİF SİYASETÇİ YAPMASIN"

"CHP'de sistem farklı. Biz kesin sonucu bekleyeceğiz yorum yapmak için. Bir bakarsınız Aziz Kocaoğlu'nu da gösterebilirler. CHP'de böyle şeyler olabiliyor biliyorsunuz. Ben CHP'nin en çok oy aldığı ilde siyaset yapıyorum. Geçenlerde şunu söyledim 'Allah kimseyi CHP'de aktif siyasetçi yapmasın' kurtlar sofrası gibi, ben dünyada başka bir örneğini görmedim.

"KİM ADAY OLURSA OLSUN BİZİM ÇALIŞMALARIMIZI ETKİLEMEZ"

CHP'de adayın Tunç bey olması, Aziz bey olması ve ya başka birinin aday olması bizim çalışmalarımızı etkilemez. Biz kendi adaylarımızı belirledik, çalışmalarımızı yapıyoruz. Nihat Bey'in adaylığı konusunda çok iyi tepkiler alıyoruz. Nihat Bey'in Denizli'de yaptığı çalışamalar İzmir'de biliniyor. Nihat Bey İzmir'i tanıyor.

SON ANKETLER

Anketlerde oran vermek gibi bir durumumuz yok ama ben şöyle baktığımda AK Parti CHP, HDP, MHP'de bir miktar bir iniş var. Hiç bir siyasi bir partide çıkışa doğru şu anda bir durum söz konusu değil. Hepsi kararsıza gidiyor.

24 Haziran'daki tablonun aynının korunduğunu ve bizim kararsızları dağıttığımızda birazda daha üste çıktığımız görülüyor.

Daha önceden sandığa gitmeyenler 3-4 civarında oluyordur şimdi 7-8 civarında çıkıyor.

Yani kararsızları dağıttığımızda üç aşağı beş yukarı 24 Haziran'daki tabloya oluşuyor.

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2019, 09:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER