Volkan Konak, ekranlara dönüyor

Kuzeyin Oğlu olarak tanınan ünlü sanatçı yeniden ekranlara döneceğini sosyal medyadan yaptığı açıklama ile sevenlerine duyurdu

Volkan Konak, ekranlara dönüyor

Karadeniz müziği denince akla ilk gelen isimlerden olan Volkan Konak, sosyal medya paylaşımı ile hayranlarını heyecanlandırdı. Ekranlara yeniden dönme kararı alan ünlü sanatçının müjdeli haberi sosyal medyada sevenleri tarafından gündem oldu.

İbrahim Tatlıses’in ardından Sibel Can ve Hakan Altun’un da müzik programı yapmaya başladığı bu dönemde bir sürpriz de Volkan Konak’tan geldi. Ünlü sanatçı, ‘Kuzeyin Oğlu Volkan Konak’ programı ile tekrardan ekranlara döneceğini müjdeledi.

54 yaşındaki sanatçı, müzik programlarının ekranlarda yer almaya başladığı bu dönemde Instagram hesabından yaptığı paylaşımla, çok yakın bir zamanda ‘Kuzeyin oğlu Volkan Konak’ programının tekrar başlayacağını açıkladı.

Müzikal hazırlık, teknik ve dekor çalışmalarının hızla sürdüğünü belirten sanatçı, programının hangi kanalda yer alacağını ve yayın tarihi konusunda kanal yönetiminin bilgi vereceğini belirtti. Show TV'de yayınlanan 'Kuzeyin Oğlu Volkan Konak'ın yeni adresi bu kez Star TV olacak. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER