Uzerli'den 'Dubaili Şeyh' Açıklaması

Oyuncu Meryem Uzerli, verdiği röportajda Dubaili şeyhle akşam yemeğine çıktığına ilişkin açıklamasının yanlış anlaşıldığını, akşam yemeğine başbaşa değil, Muhteşem Yüzyıl oyuncularıyla birlikte topluca gidildiğini ifade etti.

Uzerli'den 'Dubaili Şeyh' Açıklaması

Oyuncu Meryem Uzerli, Cengiz Semercioğlu ile yaptığı röportajda, para karşılığı Dubaili bir şeyhle akşam yemeğine gittiğini ve aldığı bu parayı bağış yaptığını söylemişti...

Uzerli, konuya ilişkin sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. Oyuncu, röportajında kendini tam olarak ifade edemediğini ve yanlış anlaşıldığını söyledi.

Röportajın ardından kendisini çok sayıda kişinin aradığını ve mesat attığını söyleyen Meryem Uzerli'nin açıklaması şu şekilde:

"Merhaba sevgili arkadaşlar, sevgili insanlar;

İlk önce sevgi gönderiyorum, umarim iyisinizdir❤️
Ben şimdi Los Angeles'tan döndüm. Birçok kişi bana mesaj atti ve aradi. Öncelikle teşşekkür ederim bunun için. Bana bir şeyh ile para için başbaşa yemek yedin mi konusunu sordular. Bu güne kadar böyle bir şey yapmadim. Bu gün den sonra da yapmayacagim.

Böyle haberler olduğunu hiç bilmiyordum. Çünkü burda bir yalniş anlaşilma oldu. Kendimi yeterli ifade edemedim.

Muhtesem Yüzyil sirasinda hem bizim dizimizi çok seven insanları stüdyolarımızı gezdirdik hem de bir defa sonrasinda HEP BİRLİKTE oyuncular olarak yemeğe gittik. Onlardan aldiğimiz parayi da bağışladık . Durum bundan ibaret sanirim röportaj sırasında tam bir açıklama yapamadim ve yanlış anlaşıldım.

Ben bir kadin olarak, bir anne olarak ve profesyonel bir oyuncu olarak şimdi uzun seyahatten dönüp bunu açıklama gereği hissettim ❤ saygılar, sevgiler"

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2017, 10:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER