Tuborg GoldFest İçin Geri Sayım Başladı...

Guns’N’Roses ve Evanescence geliyor...

Tuborg GoldFest İçin Geri Sayım Başladı...
Dünyanın birçok ünlü grubunu Rock müzikseverleri ile buluşturacak ve 4, 6 ve 7 Temmuz tarihlerinde gerçekleşecek “Tuborg GoldFest” için 8 Mayıs Salı günü Ghetto Teras’ta bir tanıtım partisi düzenlendi.
 
Tuborg GoldFest’in tanıtım partisi Ghetto Teras ’da gerçekleşti…
 
Festival’in ana sponsoru Tuborg’un üst düzey yetkililerin ve medya mensuplarının katıldığı gecede Tuborg Goldfest’te sahne alacak Pentagram, Redd, Malt, Foma, Erdem Yener, Planeur, Gürcan Ersoy, Ayşe Saran, Nefes gibi isimler de davetliler arasındaydı. Müzik ve sinema dünyasından ünlü isimlerin katıldığı partide festival ile ilgili bilgi verilirken aynı zamanda katılımcılar barbekü eşliğinde geç saatlere kadar eğlendi.
 
Guns’N’Roses ve Evanescence geliyor...
 
Parkorman, yenilenen çehresiyle “Tuborg GoldFest”e ev sahipliği yapıyor. Şehrin göbeğinde, stres ve kargaşadan uzakta, doğayla iç içe olacak bu festival, Türkiye’deki tüm rock sevenlerin de buluşma noktası olacak.
 
“Tuborg Goldfest” türler arası dağılıma gösterdiği özenle de dünya standartlarında bir festival olma özelliği taşıyor. Rock’n’roll, numetal, senfonik rock ve hard rock gibi rock müziğin farklı türlerinden dev isimlerin sahne alacağı festival, rock müziğin farklı türlerine gönül veren herkese muhteşem bir müzik deneyimi yaşatmayı amaçlıyor. “Tuborg Gold” sponsorluğunda 4, 6 ve 7 Temmuz tarihlerinde İstanbul Parkorman’da gerçekleşecek festivalde, Guns’N’Roses, Evanescence, Apocalyptica, Within Temptation, Godsmack, In Flames, Lacuna Coil, Heaven Shall Burn, Ugly Kid Joe, Disciples of Dio, Skindred, Sweet Savage gibi dünyaca ünlü isimlerin yanı sıra Şebnem Ferah, Pentagram, Redd, Aylin Aslım, Malt, Foma, Erdem Yener, Planeur, Gürcan Ersoy, Ayşe Saran, Gren, Nefes gibi isimler de sahne alacak. 
 
3 tam gün sürecek festival, İstanbul’un merkezinde müzikle dolu bir yaz geçirmek isteyenleri ağırlayacak.
 
Purple Concerts organizasyonuyla 4, 6 ve 7 Temmuz tarihlerinde gerçekleşecek “Tuborg GoldFest”in biletleri, 3 Biletix’ten, 135 TL’den başlayan fiyatlarla satışta!
Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2012, 09:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER